Alte știri din fotbal
Mare surpriză! Anunț de la echipa care atacă titlu: „Eu am înțeles că nu va fi convocat nimeni de la noi pentru meciul cu Turcia”
0
FCSB are doar trei adversare din play-out în drumul spre Europa » Situația echipelor care au cerut licență
0
A acceptat să fie „antrenor-marionetă” la FCSB și acum dezvăluie ce-l punea Gigi Becali să facă
0
Iuliu Mureșan și scenariul vizat de CFR Cluj la start de play-off: „Nu ar fi un șoc”
2
Știri din fotbal internațional
Bayer Leverkusen - Arsenal, primul meci al serii din „optimile” Ligii Campionilor
5
Michael Olise sau Lamine Yamal? Starul lui Bayern redeschide dezbaterea pe care nimeni nu o poate tranșa
0
PSG - Chelsea » Reeditarea finalei Campionatului Mondial al Cluburilor, în „optimile” Ligii Campionilor
0
Cassano știe ce va schimba Chivu la vară: „Va face o restructurare amplă. Numai că are o mare problemă!”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Oana Ţoiu recunoaște că în cazul Irinei, fata lui Victor Ponta, a fost „o ...
Libertatea
Marele antrenor Panduru cand deschide gura spune numai prostii.Mai Pandurule dar tu ai vazut ca Universitatea nu a putut folosi de mai multe etape trei atacanti-Koljici,Ofosu,Andrei Ivan plu unul care sta de 14 luni?Tu crezi ca Universitatea este FCSB/Steaua ca sa fie ajutata ,la greu,de arbitrii si si echipe satelit?Ai vazut ce joaca FCSB in atac cu cei trei fotbalisti "Umflati" de Gigi si de presa(O.Popescu,Tanase,Morutan)?Nimic! Si comentezi de Universitatea?Pai nu ti-e rusine?Puteai sa comentezi faza in care Cicaldau era sa aiba piciorul rupt de Stefanescu.Ce parere ai daca asa zisul arbitru Mladenovici dadea ,cum ar fi trebuit sa faca penalti pt Universitatea si rosu pentru Stefanescu.In alte situatii comisia de disciplina(pentru cazuri de la Dinamo sau FCSB/Steaua s-a autosesizat si a suspendat astfel de jucatori duri.
Mare antrenor panduru, vorbesc rezultatele in numele lui. Craiova a avut opt ocazii cu fecesebe si trei bare cu cefere. Cum nu isi creeaza ocazii? N-au avut ocazii cu sepsi, in conditiile in care sepsi s-a inchis foarte bine, au jucat foarte dur, si din atacul Craiovei au lipsit 4 oameni. Dar bineinteles ca pentru Craiova se baga tot timpul batul prin gard. Fecesebe a avut multe ocazii cu sepsi?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.