Alte știri din fotbal
Eventul cu Universitatea Craiova are urmări pentru Olexandr Romanchuk
0
Planul secret din vestiarul Craiovei! Mihai Rotaru îi umple de bani pe campionii României
0
Numirea lui Baciu l-a surprins pe fostul campion cu FCSB: „Trebuie să vină cu ceva nou! Știe că patronul nu va fi de acord cu el”
0
Petre Grigoraș, șocat de situația Farului: „E doar vina jucătorilor”
0
Știri din fotbal internațional
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Modelul istoric după care sunt inspirate
0
Bournemouth - Manchester City, confruntare decisivă pentru titlu în Premier League » Echipele probabile + cote
0
Un fost fotbalist român este judecat în Anglia, după ce a înjunghiat un jurnalist la ordinul Iranului!
0
Ruben Amorim, aproape de revenirea în fotbal » Favorit să preia rivala echipei pentru care a scris istorie
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
Absolut de acord cu ce spuneți numai ca Rotaru pare interesat doar de soluții foarte ieftine, nu neapărat profesioniste. Se invoca acest litigiu cu Reghecamf în care trec peste faptul ca nu trebuia sa ii dea drumul pana la achitarea clauzei. Este prostia lui și atât dar sa invoci ca nu poți sa aduci pe nimeni când Papura se supune aceleiași situații este aberant. Asa cum îl ții pe Papura pe funcția de direcție tehnic asa îl poți numi pe oricine în aceasta funcție, cu minima condiție sa vrei. Dar Rotaru nu vrea căci la el calitatea cea mai de preț este încăpățânarea dusa la extrem.
Putea foarte ușor Rotaru să aducă antrenor și să îl treacă director tehnic in acte, așa cum U Cluj l-a pus pe Sabău director tehnic când erau în litigiu cu Neagoe.
Motivul este simplu. Oamenii lui de bază! Nu el a spus ca are încredere în ei. Acuma serios! Depinde ce vrea el de la Craiova momentan, retrogradarea sau să fie sus. După cum vad lucrurile merge în jos foarte jos. Papură nu este om rău, el vrea sa ajute dar atât poate, iar suporteri ar trebui să-l prețuiască mai mult. El este doar de secund la Craiova și niciodată principal ca nu poate. Mai trebuie experiență, și asta o face doar venind antrenor secund la un antrenor mare. Meseria se fură, nu se învață în liga a 3-a. Iar acuma 3l nu poate sa facă nimic, echipa este cea mai slaba din ultimi ani. Asta a arătat ca a venit petrolul și ne-a bătut fără drept de apel. În iarna trebuiesc aduși minim 7 jucători, și trebuie infuzie masivă pentru a speria vedetele de la Craiova. Ca ești Mitriță sau Ivan, bai stai pe bancă dacă nu ești serios
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.