Știri din fotbal internațional
Știm toate optimile Cupei Mondiale » Tabloul complet până în finală
0
Columbia - Ghana a dat ultima calificată în optimile Cupei Mondiale
0
Cu cine s-a „răfuit” Lionel Scaloni, după Argentina - Capul Verde: „Greu de înțeles”
0
Lionel Messi, prima reacție după „șocul” trăit de Argentina cu Insulele Capului Verde
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
Absolut de acord cu ce spuneți numai ca Rotaru pare interesat doar de soluții foarte ieftine, nu neapărat profesioniste. Se invoca acest litigiu cu Reghecamf în care trec peste faptul ca nu trebuia sa ii dea drumul pana la achitarea clauzei. Este prostia lui și atât dar sa invoci ca nu poți sa aduci pe nimeni când Papura se supune aceleiași situații este aberant. Asa cum îl ții pe Papura pe funcția de direcție tehnic asa îl poți numi pe oricine în aceasta funcție, cu minima condiție sa vrei. Dar Rotaru nu vrea căci la el calitatea cea mai de preț este încăpățânarea dusa la extrem.
Putea foarte ușor Rotaru să aducă antrenor și să îl treacă director tehnic in acte, așa cum U Cluj l-a pus pe Sabău director tehnic când erau în litigiu cu Neagoe.
Motivul este simplu. Oamenii lui de bază! Nu el a spus ca are încredere în ei. Acuma serios! Depinde ce vrea el de la Craiova momentan, retrogradarea sau să fie sus. După cum vad lucrurile merge în jos foarte jos. Papură nu este om rău, el vrea sa ajute dar atât poate, iar suporteri ar trebui să-l prețuiască mai mult. El este doar de secund la Craiova și niciodată principal ca nu poate. Mai trebuie experiență, și asta o face doar venind antrenor secund la un antrenor mare. Meseria se fură, nu se învață în liga a 3-a. Iar acuma 3l nu poate sa facă nimic, echipa este cea mai slaba din ultimi ani. Asta a arătat ca a venit petrolul și ne-a bătut fără drept de apel. În iarna trebuiesc aduși minim 7 jucători, și trebuie infuzie masivă pentru a speria vedetele de la Craiova. Ca ești Mitriță sau Ivan, bai stai pe bancă dacă nu ești serios
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.