Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
De unde ai scos-o pe aia cu 5 zile? Sunt 48 de ore...
legiunea64_rapid, nu te mai infoia asa....sa nu-ti cada penele...
era in tricou ros-albastru
sa moara matwa ? :))
Alpine observ ca nu te iubeste nimeni aici pe GSP , care o fi motivul ? :)
# 15 noiembrie 2010 2 Bistriţa - CFR Cluj 0-3 A comis un henţ aiuritor în careu la 0-0, dar penalty-ul acordat clujenilor a fost ratat # 19 noiembrie 2011 2 CFR Cluj - “U” Cluj 3-1 La scorul de 2-1, a făcut o preluare foarte largă, punînd adversarul pe contraatac, finalizat cu golul 3 al gazdelor, autor Kapetanos # 12 martie 2012 2 “U” Cluj - Steaua 0-1 A respins curios mingea pînă la Rusescu, iar atacantul Stelei a marcat golul victoriei E CLAR CA ASTA E VINOVATUL !!! ;)))
stelist " CETIND" ! asta nu stie literele ! la fel ca imperator ! lui ii scrie vecinul mesajele !
Ce vrea AFAN-ul , adica 6 jucatori romani obligatoriu in prima echipa nu are nici o legatura cu meciurile trucate, mai mult valoarea echipelor romanesti in cupele europene va scadea si mai mult.
lol. nici 8 nu e si s-au si trezit frustratii! Doamne ce viata de rajat au unii! Trist , foarte trist!
tare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.