Comentarii (47)
gspromania
gspromania  •  21 Septembrie 2011, 20:46

Cand un fost arbitru de duzina conduce o echipa de fotbal atunci trebuie sa-ti pui cateva intrebari !

ioanioan1
ioanioan1  •  20 Septembrie 2011, 23:13
Postat de gabiszabo pe 20 Septembrie 2011, 10:00

Moldovenii astia gen Porumboiu sa isi vada de treaba sa plece la Bucuresti ca si multe moldovence care sunt acuma vedete si sa faca ce fac ele pe la Bucuresti si sa ne lase pe noi in pace.Acolo e locul lor la Bucuresti.........................................acolo e lumea lor cu smecherii si vorbe aruncate.Sau mai poate pleca in Timisoara ca si acolo e un Bucurestean care e pe aceiasi unda cu el dar oricum acolo nu o sa ii placa mult mai bine la Bucuresti ca acolo e lumea buna pentru ei ati vazut nu................Iar referitor la meci aratati si fazele in care cfr nu primeste penalty .SA FIE CLAR CFR-UL a fost devantajat maimult procentul cam 60-40 avantajati vasluienii cam 60%.

TACI bozgore .. TU GINDESTI ungureste.

andreifan
andreifan  •  20 Septembrie 2011, 20:11
Postat de thomasz.gulasz pe 20 Septembrie 2011, 00:56

ardeal e a nostru , nu a vostru .

E a lu ma-ta aia fu.tu.ta de toti utilizatorii Gazetei.

uclj
uclj  •  20 Septembrie 2011, 19:05

mars in pizda mati in tara ta gunoi imputit !

uclj
uclj  •  20 Septembrie 2011, 19:06

ardealul ii al vostru?dute`n mortii mati in tara ta gunoiule ce esti !

adarma
adarma  •  20 Septembrie 2011, 12:37

Paszkany vorbeste? El care pe vremea lui Ceausescu a fost Seful Securitatii pe zona Transilvania!

zadkiel
zadkiel  •  20 Septembrie 2011, 11:56
Postat de ioanioan1 pe 20 Septembrie 2011, 11:49

1oooooo euro MIRCEA SANDU 1000000 euro MITICA DRAGOMIR 500000 euro SEFUL ARBITRILOR = bozgorii campioni , si uite asa se repeta istoria.RUSINE

Am urmarit meciul cu mare atentie. In prima repriza arbitrajul a fost perfect. In repriza a doua parca au venit de la cabine alti arbitrii. La golul vasluiului anulat, erau in care doi aparatori clujeni si in afara careului brazilianul Wesley, INTRE EI ERA DUNGA CAREULUI DE 16 m! Era imposibil ca sa faci o eroare? A fost furt ordinar! La penalti NU A FOST NICI MACAR CONTACT. Cat de prost sa fi ca fluieri penalti la asa ceva? BANII S-AU DAT LA PAUZA SI PROCURORII TREBUIAU SA-L OPREASCA PE AUGUSTUS SA-I PERCHEZITIONEZE MASINA! Arpad Paskany are avere numai din afaceri de coruptie cu statul, adica din banii furati de la poporul roman! Porumboiu nu are afaceri cu statul!