Alte știri din fotbal
UTA - Csikszereda, duel la vârful play-out-ului, cu ochii la baraj: start de partidă
0
CFR Cluj vs Universitatea Craiova, duel pentru titlu în Gruia » Echipele probabile + cele mai tari cote
3
De la juniorii lui AS Roma la lupta pentru event cu U Cluj: „Nu e presiune, ci entuziasm”
0
Flavius Stoican a făcut show la conferință: „Plecăm la război! Jucătorii au fost la doctor după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Căpitanul Lautaro Martinez se înclină în fața lui Cristi Chivu: „Are o viziune foarte modernă asupra fotbalului”
0
Ce situație! Ultima clasată din grupa de Liga Campionilor încasează mai mulți bani din Europa decât echipa care câștigă Conference League
0
Acuzații de spionaj și plângere oficială înainte de barajul pentru promovarea în Premier League!
0
Lionel Messi a nominalizat favoritele la cucerirea Mondialului: „Ele sunt peste Argentina”
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Statul român are 1.735 de companii, 203 sunt găuri negre ce primesc anual ...
Libertatea
Mâncărurile demențiale ale sașilor transilvăneni, rămase moștenire în ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
6 luni de la tragedia care a șocat România: Ce se mai știe despre moartea ...
Libertatea
Copile, vezi ca o dai in laturi...cum e asta: ,,Dinamo a urmat aceasta lege legala numita INSOLVENTA !'' Lege legala? Tu sfidezi bunul simt...mergi de culca, la cusca cu tine.
tu practic ești supărat pe cioban că vrea să schimbe numele echipei in Soarele București,când voi ați fost primii care ați jucat cu el pe piept? :)))))
"Andreigica Gogu" nu vreau sa ma cert cu nimei. Am 42 ani si eu consider ca cel mai mare rau al echipei niastre(banuiesc ca este Stelist) se numeste Becali. Trebuie sa intelegi ca el a furat Steaua de la alti "interlopi" ..fratii Paunescu in cardasie cu generali. Becali nu a cumparat Steaua,nu a platit nimic. Daca tu ma lasi la tine in apartament 2-3 ani ca nu-ti mai permiti sa-l intretii si eu fac schimbari,imbunatatiri pentru confortul meu asta inseamna ca este apartamentul meu? Tu vrei sa-l iei inapoi dar eu sustin ca este al meu. Este corect? Becali in urma cu 3-4 ani toata ziua era la tv ca vinde echipa!!! Cum o vinde daca el nu a cumparat aceasta echipa? El a a imprumutat lui Paunescu si consiliului de administratie de la timpul respectiv 5 mil.dolari,exact cum fac camatarii duoa care a castigat generali de partea sa(cu bani) si asa a ajuns sa finanteze Steaua,la indepartat pe Paunescu si sa considerat proprietarul Stelei. Am avut 7-8 anibde seceta(nu am castigat mai nimic),a venit criza,Dinamo,Rapid,CFR,Vaslui sau Petrolul sunt istorie si din aceasta cauza castigam campionate . cand echipele enumerate erau in putere noi nici nu respiram(aia era Steaua adevarata a lui Becali). Am participat 7-8 ani in cupele europene si sau castigat cu tot cu vanzarea jucatorilor in jur de 209 mil.euro!! Unde sunt banii? In conturile lui Becali ! Daca era baiat destept si investea din profit un minim de 25% nu era in aceasta situatie si nici suporterii nu-l ura ca ac
cu ea in gura sa zica noapte buna ??? :)))))))) bine si bakunin e expert, mai aduce ajutoare de la el din familie :)))))))))))
Cine, zecs? Pai asta sarmanul nu e nici macar prost sau postac platit ca restul, el crede inca ca militia si securitatea au salvat Romania. Si ca Negoita este cel mai de buna credinta patron, anghelache e un filantrop care iubeste si el Romania....saracul e in lumea lui.
Soarele și cu ciobanii,și-au dat mâna peste ligă,și-n avântul lor minunat,au mai câștigat un campionat! :)))
si la fc slujitorii ci0benului cati sunt ??? sau daca nu va da duckadam salariu nu va faceti aparitia ?? Mai bine te-ai uita in gradina voastra ca pamantul pute sub voi. Mai multi de 100 nu sunteti ca drept dovada ca la un meci cu Voluntari au fost aia mai multi decat voi pe National Arena. Rusine mai mare si decat o familie de clovni ce-a fost acolo. Cum bah 60 sa fiti voi iar aia 400 pe National Arena ?? Hahaha
ba nu numai atit dar steaua atunci a jucat 3 semifinale de cupa campionilor
Ana,daca ai arata bine ai face bani in alta parte !!
Ba va dau cuvintul meu de onoare ca pe timpul comunistilor in perioada mea adica anii 70 -80 toti dar toti bucurestenii aveau un acoperis deasupra capului . E vorba de sute de mii de aprtamente care sau dat gratuit . Trebuia doar sa platesti chiria care era simbolica . Facultatile atunci erau profesioniste si nu plateai nimic. Nici o taxa . In Bucuresti nu exista somaj Priviti cum aratau unii bucuresteni in anii 30 .............http://www.descopera.ro/dnews/12781740-imagini-tulburatoare-din-bucurestiul-interbelic-iata-cat-de-saraci-erau-romanii-in-acea-perioada-galerie-foto
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.