Alte știri din fotbal
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
5
Știri din fotbal internațional
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
0
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Cu papp fundas central, meciurile stelei vor avea si parti de comedie pt ca saracul paul este oribil.
ai vrut sa fii ironic? sa faci o gluma? mai incearca, asta nu ti-a iesit!
bai ia nu va mai certati aici pentru gramatica ca asta nui sait de limba romana.da? ca va ia mama dracului imediat.pai noi la scoala am invatat sa folosim pulanul si atat,neau spus ca nu trebie sa si gandim.si suntem si dinamovisti de mici,ne trag astia in fiecare luna din salar.noi suntem dinamo,au au au
Scuze pentru scapare. Am scris: Deci, atunci erau .... este o aberatie din punct de vedere logic. Am vrut sa scriu: Deci , acum erau .... este o aberatie din punct de vedere logic. Eu imi recunosc greselile si imi cer scuze de fiecare data. Asa ar trebui si altii sa faca!
..)))))))))))))))
.)))
alexbibirica1: acum inseamna in prezent deci nu poti folosi verbul a fi la timpul imperfect, un timp care exprima o simultaneitate cu un eveniment din trecut. Deci, atunci erau .... este o aberatie din punct de vedere logic. Chiar daca nu ai sti gramatica, logica te-ar fi impins sa scrii: atunci erau sau acum nu mai sunt. Intelegi? Si sa nu te bosumfli ca scrii cum vrei, ca nu scrii pe forum numai pentru tine si familia ta!
alexbibirica1: acum inseamna in prezent deci nu poti folosi verbul a fi la timpul imperfect, un timp care exprima o simultaneitate cu un eveniment din trecut. Deci, atunci erau .... este o aberatie din punct de vedere logic. Chiar daca nu ai sti gramatica, logica te-ar fi impins sa scrii: atunci erau sau acum nu mai sunt. Intelegi? Si sa nu te bosumfli ca scrii cum vrei, ca nu scrii pe forum numai pentru tine si familia ta!
dar pe ruptii in maro de la dinam8 ii cine-i vrea ? poate doar securistu' nea gelu' ... ca a luat-o pe campii la batranete ! l-au ajuns blestemele oamenilor pe care i-a torturat acest securist,gelu' eftimie !
Asta se vedea deja de anu trecut,steaua a mers in virtutea inertiei,ciobanu nu mai baga bani ci vinde tot si cumpara pe bani foarte putini,de fapt toate echipele o sa fie de pluton,e normal,de unde bani.Singura alternativa este tot juniorul roman,cand o sa i se creeze conditii si o sa aibe grija de el atunci romania o sa mai aibe echipe valoroase,pana atunci d-zeu cu mila
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.