Alte știri din fotbal
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Măicuța Beatrice”, falsa clarvăzătoare care s-a îmbogățit din descântece ...
Libertatea
doar atat?cfr exclusa din campionat si direct in liga 5 fara drept de promovare cate 5 ani dintr-o liga in alta si evident fara a mai beneficia timp de 30 de ani de bani din drepturile tv cat timp activeaza in ligile 1 sau 2 apoi dan petrescu exclus din fotbalul romanesc fiindca nu si-a supravegheat jucatorul iar vinicius expulzat din tara impreuna cu toti stranierii asta ca sa fie si randomul fericit de paste.
Propun depunctatea CFR-ului cu 3-9 pcte...interzicerea transferurilor,amendă pt club si Dan Petrescu 6-12 etape in tribune... E bine,nea Gigi?
Din ce relatati in articol pare ca omul e nevinovat si vinovata in caz e sotia. Practic, se pare ca ea ia dat cu fata in palma sau in pumn si l-a dus la disperare de a plecat masina cu el nevinovat prin oras. Cel putin in cazul justitiei in Romania. De exemplu, avem un caz cu un roman, sa-i zicem Mario, nume specific romanesc, si el merge linistit cu 300 la ora, avand putin sange in alcool si, vai doamne, niste droguri, tot prin alcool. E, si vine unul si intra in el si moare. Si il mai baga si pe Mario asta in coma, saracul, de trebuie sa ajunga tocmai in Italia, unde e virusul. Noroc cu justitia romana, ca l-a gasit nevinovat. Sa speram ca justitia romanca isi va face treaba si in acest caz, si va condamna la ani grei de inchisoare nevasta, nu de alta, dar cu cine mai schimba Petrescul Dan tinerii din echipa dupa 10 secunde! Of, avem incredere in justitia si judecatorii din Romanica!
iar ai beut butelie?moralii morarilor?ce are moraritul si panificatia cu morlala si mai ales cu prostia din capul tau turmentat laslas?
Asta e doar pt voi ,
Ba randoamule, tu sigur nu esti barbat. Normal!? Nici atat!
La sate e voie.
Pentru ca bataia vine la pachet cu banii de cumparaturi prin malluri de lux. :))))
De-astia avem si noi, nu e nevoie sa ii importam din Brazilia.
asa ceva la kvsc, corectii corectiilor, moralii morarilor? sau e doar o adunatura de neica-nimeni adunati de pe glob, de forma, ca doar arbitrii joaca, nu ei. cu mici exceptii, gen dudelange
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.