Alte știri din fotbal
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
A văzut conferința lui Charalambous și îl ia în derâdere: „Există acest termen?”
0
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Vasile Miriuță numește momentul zero de la CFR Cluj: „De atunci a început să-și revină!” » O altă echipă l-a dat pe spate: „Foarte puternică!”
0
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Știți proverbul cu “ ciorba reîncălzită “ sau cu “ulciorul ce merge la apă…?!? Așa e și va fi Dan Petrescu de acum la CFR …pe onoarea mea “ monșer “!!!
"... l-au șocat pe Hagi, împietrit pe margine după șocul oferit ... "
Pavol Safranko împreună cu Bîrligea vor fi un cuplu mortal pentru orice echipă din Superligă. Iarăşi vor fi CFR campioni.
Dane , tu essti zero , la orice echipa te duci , de unde esti dat afara in 3 luni ! Doar CFR -ul lui Dincu cade in *** dupa antifotbalul tau eficient si scalambaielile tale de *** ! Dar tare ma tem ca de data asta nu ti mai iese nici pe aici ! Oricum nu mai meriti aplauze pentru trecutul tau frumos !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tipic pt DP: aduce un jucator mediocru de 30 ani. Ne zsteapta acelasi joc etern,plafonat, disciplinat si fara farmec.
Capcana pt Gigi sa Ridice prettul de achizitie
Capcana pt Gigi sa Ridice prettul de achizitie
Iar aduce Danut jucatori experimentati, ca sa aibe Deac cu cine sa joace table in cantonament. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai CFR! Mai sunt cativa pasi pt Europa!
Si fracsoo ar fi bun, San Antonio, āla cu scrisu’.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.