Comentarii (130)
mihailazll
mihailazll  •  28 Ianuarie 2020, 19:15
Postat de super_poison pe 28 Ianuarie 2020, 19:03

Steaua București și-a întrerupt activitatea fotbalistică în ianuarie 2003. Celelalte secții au continuat să existe. În 2017, Steaua și-a redeschis secția de fotbal și a început, asa cum era normal, din Liga a 4-a.

Deci actuala csa liga satelor nu are nici o legatura cu Steaua Bucuresti! Este doar o echipa nou infiintata! Talpaneeee da ba banii inapoi :)))

alexbibirica1
alexbibirica1  •  28 Ianuarie 2020, 19:08

tolpanee....dã bã banii inapoi.

vladut12
vladut12  •  28 Ianuarie 2020, 18:06
Postat de utilizator șters pe 28 Ianuarie 2020, 17:59

Peluza Nord anuntasera ca asteapta decizia Justitiei in speta Palmaresului si vor sustine echipa care detine Palmaresul, o decizie sa recunoastem rezonabila. TB s-a pronuntat deja in legatura cu Palmaresul, hotararea deja exista chiar daca "onorata" Visoiu incalca legea si intarzie nepermis de mult redactarea motivarii din 5 iulie (termenul legal este de 30 de zile cu posibiltiatea de extindere la 90 in cazuri exceptionale dar au trecut aproape 7 luni!). Cum urmeaza o intalnire cu ne-a jjijji :-))) ne putem deja imagina ce are Mustata de discutat cu ciobanul, *** Doar ca Mustata nu inseamna Peluza Nord, imi e greu sa cred ca si daca Mustata ii va indemna sa vina vor participa mai mult decat cativa insi. Vom vedea participarea la meciul cu FC Voluntari, meci la care in mod normal numarul jucatorilor si staffului depaseste cu mult pe cel al spectatorilor ... :-))))

Bah militar amarat, *** dar nu e rasul tau. De fapt esti in doliu dupa ce ai citit articolul asta!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cornelconasu
cornelconasu  •  28 Ianuarie 2020, 17:31

Păi....*** Iar ați scos tâmpeniile astea de la naftalină ? Păi dacă erau procentele alea, aveau 360 de spectatori pe Arena Națională ???!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

satyricon
satyricon  •  28 Ianuarie 2020, 16:50
Postat de mozart.48 pe 28 Ianuarie 2020, 16:48

Nu mai țin minte, cum era expresia aia ***

... dar ești!

mozart.48
mozart.48  •  28 Ianuarie 2020, 16:48

Nu mai țin minte, cum era expresia aia ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

poison_11
poison_11  •  28 Ianuarie 2020, 16:36
Postat de alexyulyan pe 28 Ianuarie 2020, 16:13

puscarias la puscarias trage logic, in plus ***

Nici n-ar mai trebui să le zică Peluză, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

blatistu49
blatistu49  •  28 Ianuarie 2020, 16:21

cistiga FCSB u cu CFR cu un Autogol sa u un Penalty facut cu intentie fara blaturi erau linga Voluntari

121768505301491
Costel Bastea  •  29 Ianuarie 2020, 01:18

Bravo, Peluza Nord !Da-ti dovada ca nu va poate manipula talpa si tineti cu adevarata STEAUA cea care a castigat atatea trofee si nu cu csa armata .

utilizator șters
utilizator șters  •  28 Ianuarie 2020, 22:32
Postat de utilizator șters pe 28 Ianuarie 2020, 21:41

Te referi si la judecatorul care a ridicat sechestrul asigurator pe cele 40 de milioane DIICOT spune ca au fost pe naspa. *** Nu stiu, intreb! :-)))))

Tataie, tu ne tot aburesti cu prostii, bai noi traim in Romania!!! Inca odata: Romania!!! Nu sutem nici in Germania, nici in US, nici in Spania ci in ROMANIA! Romania tara locuita si condusa de muuulti ne-a jjijji, *** Deci lasa vrajeala, astept raspuns cu cine ar trebuie sa tina romanii onesti : 1) Armata Romana SAU 2) Ne-a Jiiji infractorul: 1) SAU 2) ???

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 13
Comentează