Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Adevărul despre Berilă, criminalul care a ucis șase oameni într-o singură ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Dacia, afectată de Rabla 2026. Se poate schimba lista mașinilor ieftine: ce ...
Libertatea
Comunicat de la domnul GHE MUSTATA , cei care tin cu FCSB trb sa-si lase (neaparat) mustata pentru a se deosebi de stelisti !!!
Lacune mari! Ignoranta la maxim! Făcătura fotbalistică FC Kaki2017, a apărut in 2017, ca echipa noua, fără pretenții de continuitate, deci are palmares zero și așa va rămâne! Palmaresul sportiv nu este material, in rastelul sau fisetul lui talpan, el însoțeste permanent echipa care îl crează! Steaua ard continuitate necontestata, a preluat locul, lotul și coeficientul in 1998 și 2003 și nimeni nu a avut nimic de obiectat! Steaua e continuatoarea, FC Kaki o echipa complet noua, de amatori, a unui unități militare!
In gândirea tulburata de îndoctrinarea comisarilor sovietici, catalynn considera ca armata, ca brat armat al partidului unic, trebuie sa reprezinte statul intr-o speța sportiva, comercială! Incredibil dar adevărat așa gândesc copiii de trupa crescuți in cazarma sportiva sovietoida CSA. Ce atribuții are armata unui stat UE, sa luam la întâmplare Danemarca, Portugalia, Malta, Slovenia, in sport, in viața economică, de afaceri? Zero! Așa e in democrație! Ce vrea copilu de trupa catalynn se mai poate doar la Phenian!
fcsb campioana lumii esti-la pierdut procese.
Este adevărat armata roșie și URSS au dispărut dar au rămas, din păcate, in gândirea, mentalitatea și comportamentul unor patetici precum acest trist poison sau cum își mai zice!
'traiti!ati fost la sefu'?
Puschariasi la puschariasi trag.
Vezi ca sunt o gramada care castiga procesele cu statul..Inainte sa deschizi gura si sa vorbesti numai prostii incearca sa citesti..Voi astia becalioti vi sau spalat mintile chiar nu mai faceti diferenta intre ce e bine si rau.Atata timp ati fost mintiti si inca mai credeti in spusele ohierului.
Poate este vorba despre armata roșie, creatoarea oribilei cazarmi sportive CSA! pt ca armata unui stat UE nu are ce cauta nici in sport nici in dispute comerciale!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.