Alte știri din fotbal
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Fostul rapidist, lăudat pentru victoria obținută de U Cluj în Giulești: „A vrut să demonstreze că l-au pierdut ușor”
0
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Nu ai inteles nimic. Dureros. Sanatate si tie!
Din pacate cam ai dreptate. Multi din cei care se autointituleaza ultrasi, in realitate au niste apucaturi mai putin placute, apucaturi de care se feresc multi oameni. Nu am nimic cu ei, puteam sa fiu ca ei,chiar am fost in cardasie cu ei dea lungul vietii, fiecare cu ce i-a dat Dumnezeu. P e mine m-a scos din anturaje de genu asta, distructive as putea spune. Cel mai bun lucru care se poate intampla e sa le dea ban pe viata sau macar pe 5-10 ani. Si vor veni oameni cuminti la meciuri....ca afara.
Rapidulețul speră că vor câștiga la masa verde, ca și sepsi. Numai să nu se întoarcă roata. Tu ca organizator, în loc să te bucuri că oaspeții nu au galerie, le oferi bilete gratuite.
Bine. Cum zici tu. Sper sa faceți iar scandal în Giulesti și sa se sature mititelu de voi și sa va lase. O sa dispăreți. Și nu o sa va ducă nimeni dorul. Sănătate.
Giqelule mi-ai descris perfect activitatile peluzei matreata co duse de celebrul pquscarias ghe musteata! O gaaca de parduitori si atarnatori pe langa Cici. Cat despre tine un amarat.
Stiu. Va si laudati cu asta. Ca faceti, ca sunteti...Că voi... Sunteti! Din fericire sunteti 700. Hai 1000. Si sudul la fel. Sunteti putini si daca vi se cere cartea de identitate la intrare, jumatate plecati. Nu ai nici un motiv sa te mandresti cu ce sunteti. O relicva. Pe cale de disparitie. Oricum nu cred ca esti si tu ultras, ca ”băeții aia mari” nu stau pe net. Sunt prea ocupati sa recupereze ceva bani de la vreun amarat, sa bage la pacanele sau sa traga la colt un fum. In rest, va doresc sa retrogradati. Ati poluat prima liga destul. Lasati Craiova normala sa reprezinte orasul ala frumos.
Ai terminat de gletuit sibiene? Mai activezi pe la Fortuna? :)))
Vezi ba giqelule de peluza fake mustatza. Lasa tu baietii mari in pace.
Dupa ce am vazut poza aia am inteles ca sunteti mai mult recuperatori decat suporteri. D-aia va parasesc toti oamenii normali si ati ramas ca si peluza sud 500 toti. Va duceti la un meci de fotbal pregatiti de bataie. Cu oricine! In 2023, oamenii merg la meci pentru spectacol. Sa se bucure. Nu sa se bata. Evoluati si voi. Sunteti in epoca anilor 80 din vest.
Sunt satul de FCU....mereu scandaluri și tot felul de mizerii...ăștia mereu au problema cu cineva sau ceva
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.