Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Daca si asta are fatza de Dinamo...
Rocha are mai multe goluri marcate decat Cutzudean .....in plus de aia atat Rocha cat si Tanase au mai multe goluri si prezente in Cupele Europene de cat tot lotul Rusinii Europei de 10 ori :)))))))))))))
Cocalare, cand a fost Dinamo scoasa 3 ani din competitiile europene? Tu esti prost si inainte si dupa craciun ! Daca continui asa , o sa fii prost inainte si dupa anu' nou ! :))
oricum 5tOaia are toti jucatorii crescuti de altii si luati cu banii jos! Pepiniera proprie nu mai produce decat pseudosuporteri penibili!
Eu am curaj sa fac pariu ca dinamo nu va face nici un transfer in iarna asta , tot ce va lua vor fi batrani sau petarde liberi de contract :D
Lasa ca de stelemeaua au fata Rocha si bomba bombelor,cel mai prost jucator al ligii 1,antitalentul Tanase.
Fereasca Dumnezeu sa vina giga-petarda aia la Steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! In afara de Maxim si de Kapetanos ....nimeni din Liga Personala a lui Dumitru Dragomir n-are valoare de Steaua !!!!!!!!!!! Restul echipelor sunt net inferioare Stelei !!!!!!!! Ce rost are sa cumperi fotbalisti mai slabi decat cei pe care-i ai deja ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
dinamo nici gratis nu-l poate lua !
Da, mai bine du-te la Steaua sa fii tinut pe banca de patron ca esti prea negru sau alergi prea mult cu spatele si apoi sa sfarsesti pe la Chiajna sau Pandurii, enclavele lor !
ce jucator ar alege Dinamo sau Rapid intr-un moment in care toti jucatorii aflati sub contract cu aceste echipe abia asteapta sa plece de acolo?! vrajeli gesepiste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.