Comentarii (24)
max2009
max2009  •  17 Aprilie 2021, 23:44

Daca zota este expert eu sunt popa.

aristofan
aristofan  •  18 Aprilie 2021, 20:06
Postat de ionica007 pe 18 Aprilie 2021, 09:04

Inca nu ati scos acest articol?! Va faceti de rusine, dar asta nu mai este o noutate... Aparatorul a facut tot ce putea pentru a nu-l calca pe pitic, se vede clar pentru orice om normal... Cicaldau nu a iesit datorita ''faultului'', a iesit fiindca a fost varza tot meciul. iar cu ''experti'' gen Zotta mai usor...:)...

A facut tot posibilul desi l-a privit pret de o secunda inainte de a-l calca. De unde vii mai, amaratule !

stefy29
stefy29  •  18 Aprilie 2021, 02:10
Postat de Adrian Ciopraga pe 18 Aprilie 2021, 01:37

Trebuia 11 m și eliminare. Doar muștele fără cap văd altceva.

...Iar mustele cu cap vad altceva. Plangere la NATO ca nu se mai poate , fluierasii au furat titlul ce le lipseste din vitrina clonelor.

poli_4_ever
poli_4_ever  •  18 Aprilie 2021, 01:06

Gsp loveste din nou: Zota e expert, ala a fost 11 metri si csu e Craiova. Mai ramane sa scrieti ca barza aduce copii si ca mos Craciun exista

aristofan
aristofan  •  18 Aprilie 2021, 20:04
Postat de ionica007 pe 18 Aprilie 2021, 09:43

Exista reluari, n-are rost sa polemizam... Pana si comentacii au comentat in sensul celor afirmate de mine. Insa DUPA MECI, la fel ca in cazul lui Baiaram, CINEVA trebuie sa fie VINOVAT... Nici vorba, atat Nouvier cat si Stefanescu au doar vina ca sunt protagonisti in acele faze...

Bai baiatule dar tare urasti aceasta echipa incat esti prezent pe orice articol pentru ...contra. Nu-ti vezi ma de echipa ta, lasa-i pe altii in pace !

firaldo
firaldo  •  18 Aprilie 2021, 13:10
Postat de cj666 pe 17 Aprilie 2021, 23:42

Zotta ***? Cicaldau daduse demult pe langa minge iar stefanescu nu a avut nici o intentie sa il loveasca. daca ala,e penalty, sodoaca e miss romania.

Dacă o faza la fel se întâmplă cu Deac în locul lui Cicaldau...tot asa reacționai?Uitate la poza 2...unde e mingea și unde e privirea lui Ștefăneșcu...omul e clar ce vrea sa facă...si nu poti sa joci în felul asta dacă nu ai certitudinea ca nu o sa fi sancționat...este însă straniu...nu vezi eliminări...ba la unele faze care se soldează cu accidentări grave...nu se da nici măcar galben celor de la Sepsi...in schimb când joaca împotriva CFR...nu mai sunt agresivi..ba chiar sunt avertizați si ptr umăr la umăr...astea nu sunt povesti...asta se întâmplă la toate meciurile dintre cele 2.

ionica007
ionica007  •  18 Aprilie 2021, 09:04

Inca nu ati scos acest articol?! Va faceti de rusine, dar asta nu mai este o noutate... Aparatorul a facut tot ce putea pentru a nu-l calca pe pitic, se vede clar pentru orice om normal... Cicaldau nu a iesit datorita ''faultului'', a iesit fiindca a fost varza tot meciul. iar cu ''experti'' gen Zotta mai usor...:)...

171064114439619
Adrian Ciopraga  •  18 Aprilie 2021, 01:37

Trebuia 11 m și eliminare. Doar muștele fără cap văd altceva.

powerdinamo
powerdinamo  •  18 Aprilie 2021, 09:31
Postat de ionica007 pe 18 Aprilie 2021, 09:04

Inca nu ati scos acest articol?! Va faceti de rusine, dar asta nu mai este o noutate... Aparatorul a facut tot ce putea pentru a nu-l calca pe pitic, se vede clar pentru orice om normal... Cicaldau nu a iesit datorita ''faultului'', a iesit fiindca a fost varza tot meciul. iar cu ''experti'' gen Zotta mai usor...:)...

Fi fair-play taticu ,fault GROSOLAN eliminare ,suspendare pentru jucator pana la sfarsitul competitiei,simplu.

zagna
zagna  •  18 Aprilie 2021, 08:48

Leo Grozav si-a facut norma: 2 afara de la FCSB, 2 de la Craiova. Trebuie sa vina meciurile acestora cu cfr... Sa vedeti ce mielusei o sa fie "grazaveii" cu cfr. Doar ca, "grozavule", Dumnezeu le vede pe toate !

  • 1
  • 2
  • 3