Alte știri din fotbal
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
0
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
0
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
0
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
2
Știri din fotbal internațional
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor » Echipele de start
0
S-a stabilit data când se va juca meciul care poate decide titlul în Franța
0
Propune schimbări-șoc în fotbal și îl distruge pe Infantino: „Omorâți jucătorii! Vrea să fie la Casa Albă în locul lui Trump”
0
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
3
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
grigore nu e inchizatorul clasic, grigore seamana in joc cu lazar. astia nu pot fi singurul mijlocas defensiv intr-un prim 11, cum pot alexe, pavlovic, codrea sau bourceanu, pintili de la oi.
exact la cazul obi mikel ma gandeam si eu cand am citit stirea asta
Grigore este cred cel mai bun inchizator din Romania..iar in ceea ce priveste nelegitimarea acestui Renan mi se pare o alta prostie a conducerii...peste vreo 2 ani o sa auzim de un nou caz Koscielny,Zigic,Obi Mikel etc...as putea spune doar ca "romanii e prosti":)oricum in afara de Teixeira nu exista alt mijlocas de creatie la Rapid,alt om cu pasa decisiva..deci nu pot spune decat ca oamenii din conducerea Rapidului sunt niste inapti...
Grigore e cel mai bun inchizator de la Rapid.
daca tu il compari pe Pavlovici cu Grig...imi pare rau de tine dar cred ca te uiti degeaba la fotbal! Grig e de cel putin 2 ori mai bun ca aces Pavlovici care sincer eu unu nu reusesc sa ii vad rostul in teren ! Codrea,Grigore plus Pavlovici...cati mijlocasi defensivi doresti d.le "Razvan Lucescu"?
stie careva daca se transmite meciu retur cu mypa si pe ce program?
pai normal, d-aia il tine pe langa el, e obedient.
Asta e si cel mai mare regret al meu!E incredibil cate gafe face Zotta si nu se ia nicio masura!Si stii de ce?Pentru ca e un lingau,iar lu' Copos ii plac lingaii...asa s-a ridicat si el candva!Pe langa asta,Copos mai este si fals,chitros si lipsit de personalitate.Iar PERSONALITATEA era candva atuul acestui club,pe care Copos a pierdut-o demult!Exemplu?Becali ne face "tzi",iar Copos ii spune "Gicuta"!
una peste alta suntem amatori, bozo nu are viza, gazon praf, echipa nu e legata inca (cantonament zotta), nu avem portar de valoare, etc.
Scuze inventate!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.