Alte știri din fotbal
Petrolul - Unirea Slobozia, duelul suferinței în etapa #25 din Superligă » Prima ocazie în minutul 3
0
Marian Huja revine în Superliga, dar nu la FCSB, ci la rivală! Clauză la vară de 250.000 de euro
0
FCSB a găsit un fotbalist rar: detaliu uluitor!
0
Zeljko Kopic a confirmat oficial transferul dorit de Dinamo: „Da, e pe lista noastră” » În ce condiții s-ar putea face mutarea
1
Știri din fotbal internațional
Există un echipament-secret pe care Barcelona a cheltuit peste 4 milioane de euro » Zace într-un depozit și nu a fost făcut public
0
Fundașul care-l expediază pe tricolor în Italia?! Englezii sunt încântați: „Veste rea pentru Drăgușin”
0
Transformarea fostului star de la Real Madrid » La 51 de ani e „Terminator”: „Asta te menține tânăr”
0
Pe ce a cheltuit Sergio Ramos 15.000 de euro la cina extravagantă: „Asta înseamnă viața”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Noi detalii despre Corina Tarniță și banii primiți de ea de la Epstein, ...
Libertatea
salutari. Samsarul Becali n-a produs niciun jucator,a luat smechereste de la altii. Nu investeste sa aiba o pepiniera pentru Steaua si pentru fotbalul romanesc,speculeaza ca in orice afacere. Face bani din fotbal si este inatentia publica,nu-l intereseaza fotbalul romanesc. Pentru contributia lui la cresterea valorii fotbalului romanesc ii dau nota 4.
oare mai exista om in Romania care mai asculta ce zice batranu asta ramolit de Mititica?
falsul asta de becali calca peste cadavre ca sa-si atinga scopurile. o mizerie!
Asta da plan managerial , cu baiatul asta sigur steaua ia cupa CL
Nu știu ce sa zic mai zeu al razboiului123, alternezi comentariile decente cu unele din comuna primitiva, ești un fel de dr. Jekill și mr. Hide?
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))incitare la violenta!Mare-i gradina!
bine zis! niste ilustri anonimi !
Nu doar arătos, dar și realizat material, visul oricărei mame pentru fiica sa, dacă nu câștiga romanii are talente.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect ..toti machidonii suntem aratosi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.