Alte știri din fotbal
Rezultate finale în Liga 2, etapa #17 » Stoican a dat lovitura! + Steaua a cedat în Ghencea, după „1 pauză, 2 final”! Clasament actualizat
10
Cutremurător! Fostul căpitan din Superliga a ajuns să cerșească în stradă: „Era boschetar, mi-a cerut un leu. L-a lăsat și femeia”
1
Ce spune Zeljko Kopic despre duelul cu Metaloglobus, transferuri și situația lui Boateng: „E normal să fie echipe interesate de el”
0
De la munca la fermă, la star mondial » Cel mai bun atacant din lume și golgeterul Barcelonei!
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin ar putea să schimbe antrenorul la Pisa » „De nerecunoscut! Trebuie să întorc foaia”
0
Haos la vizita lui Messi în India! » Revoltă generală în stadion, au distrus totul în cale
0
Prima țintă din 2026 a lui Cristi Chivu pentru defensiva lui Inter » Real Madrid poate profita la un transfer
0
Arsenal - Wolves, în etapa #16 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Asasinatul cu bombă de la Arad. Ce a declarat în instanță nepoata lui Ioan ...
Libertatea
Moarte suspectă în cazul Rodicăi Stănoiu, după loviturile la cap. Este ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Greșeala făcută de Nicușor Dan după ce a văzut documentarul Recorder, ...
Libertatea
Din cand in cand si o disco le-ar fi buna .
"Facultatea" a facut-o. In curand devine si "academician"...
sa urmeze el perceptele biblice,sa respecte cele 10 porunci,apoi sa ceara altuia sa respecte ceva
Dacă nu prea ai mers la școala ocupat fiind cu munca câmpului măcar la Bătrânețe să-ți faci o a academie
Suna mișto sa ai academie
Cine mai crede în miciunile si aiurelile lui Becali,cînd el a desființat toate grupele de juniori si trăește numai din bișniță cu jucători,restul minciuni de adormit copii.
O fi stapanul tau, din moment ce fara el clubul vostru de mijlocul campionatului ar fi intrat in faliment de mult. De unde atata ura pt un club nou si condus de oameni de o joasa speta, precum e FCSB? Nici un stelist nu stimeaza clubul asta, in mod ironic dinamovistii il promoveaza si ii dau importanta desi sustin ca e o clona...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La final se poate spune ca sunt absolvenți ai academiei fcsb? Vor primi și diploma ? Gigi va avea vreo funcție onorifica?
Stapinul nostru nea gigi ne ofera ouà de cioban si e bine. Hei hei hei! ! !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.