Alte știri din fotbal
Al patrulea transfer al verii la Csikszereda: „O nouă întărire!”
0
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
Știri din fotbal internațional
Moment controversat înainte de Anglia - Ghana » A refuzat să dea mâna cu adversarul acuzat de viol
0
Portarul Angliei surprinde după remiza „albă” cu Ghana de la CM 2026: „Important e că n-am pierdut”
0
Harry Kane, după ratarea monumentală din Anglia - Ghana: „Pur și simplu nu a fost ziua mea”
0
Columbia a învins-o la limită pe RD Congo și a obținut biletul pentru „șaisprezecimile” CM 2026
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
ba,din fericire pentru stelisti si din pacate pentru antistelisti,fotbalul romanesc inseamna doar Steaua. daca nu exista Steaua coef. romaniei era aproape de zero si nu aveam niciodata vreo echipa calificat in grupele ucl(si cred ca nici in grupele e.l.). practic nu exista fotbal romanesc daca nu exista Steaua.
Ala este doar un om cu probleme ***. Nu trebuie sa il iei in serios!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa-l sa abereze, opinia publica stie ce chirie de neam prost a fixat MApN Stelei. Asa sprijina generalii clubul de fotbal.
De cate ori tre' sa-ti spun ca esti *** ca sa intelegi ? Ceea ce spui tu acolo sunt inventii si nimic altceva .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Totul pentru că oficialii clubului au cheltuieli foarte mari cu chiria stadioanelor Steaua şi Naţional Arena, cele pe care îşi joacă partidele considerate a fi acasă. 35.000 de euro pe meci sunt viraţi către Primăria Bucureşti drept chirie pentru Naţional Arena şi 24.400 de euro pe meci merg către Armată pentru dreptul de a juca partide pe Stadionul Steaua"- si asta e doar chiria la ce se adauga cheltuielile de organizare. Si daca esti chior ams sa-ti si scriu ghilimelele, ceea ce inseamna ca citezi din alte surse si nu vorbesc din propria imaginatie cum faci dumneata.
exact ca in titlu fcb se intoarce in ghencea din vara dar se va numi bufte ..poate o sa se antreneze pe platourile de filmare si asa au aere false de vedete ,mai ales george becli e in lumea lui apovestilor si flinarelor ...pacatr ca o sa aiba putine clipe pe l bufte ca avicola iasi ii sufla in ceafa cei 32 de mil de euro cu care a pagubit multi ...sau poate nu am intels eu bine ..arena nationala se afla in ghencea ? =))..cine a scris articolul mita sau argaseala acum far mustata numai are frana la gura ,ii *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** aiurea ....au fost zeci de articole in care se specifica chiria aberanta pe care o cere MApN-ul pt un meci in Ghencea.Ceea ce spui tu acolo sunt niste tampenii ....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gluma anului.
Un gest frumos si o concluzie trasa de par..:)..fotbalul romanesc nu inseamna doar ros-albastru:)
In oricare oras din tara, cu peste 100000 de locuitori, Steaua ar avea cel putin atatia sustinatori ca in Bucuresti. Si de mai buna calitate. Sunt gata sa dau, lunar, din pensia mea, o suma oarecare, daca pentru sustinerea echipei ar fi nevoie de bani. Daca ar disparea Steaua, interesul pentru fotbalul romanesc s-ar apropia de zero.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.