Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a învins-o la limită pe RD Congo și a obținut biletul pentru „șaisprezecimile” CM 2026
0
„V-ați supărat pe el?” » Thomas Tuchel, întrebat frontal după ratarea incredibilă din Anglia - Ghana
0
Croația, prima victorie la Campionatul Mondial 2026 » Inspirația selecționerului a făcut diferența în duelul cu Panama
0
Scandalul nevăzut din Anglia - Ghana » Superstarul englez l-a înjurat pe selecționer
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
Stupidule, Armata nu are cum sa aiba echipa profesionista de fotbal. Nu mai suntem in 1980.
Stupidule, Armata nu are cum sa aiba echipa profesionista de fotbal. Nu mai suntem in 1980.
Sunt rapidist,dar cred ca la aceasta data trebuie ca armata si politia nu trebuie sa se implice in fenomenul sportiv.Deci Steaua sa-si primeasca sigla si palmaresul si sa fie independenta de armata.De desfiintat trebuie desfiintat clubul armatei si clubul politiei care cheltuiesc bani publici.Terenurile sportive si salile de sport predate primariei care le poate inchiria sau vinde.Greseala sa facut in 1990 cand trebuiau desfiintate cluburile armatei si militiei si cine avea putere financiara sa porneasca pe cont propriu.
STEAUA adevarata NU MAI EXISTA !! nici macar nu ar mai trebui ca "jurnalistii" sa denumeasca echipa infractorului, simplu, Steaua. Sa-i spuna FCSB, FCS, Albania Pipera, etc. Din pacate Steaua Bucuresti nu a mai existat din 2003 cand generalii fara *** au cedat-o cumva puscariasului, care abia a asteptat sa se catere cu disperare de echipa in scopuri pur personale si mercantile, creandu-ne in fapt un hibrid pe care l-am crezut continuarea acelei echipe a Armatei din vremurile de glorie. Totusi odata cu decizia justitiei nu inteleg de ce i s-au lasat culorile si posibilitatea denumirii Steaua. De ce Armata nu pleaca iar cu o echipa din Liga a 4-a cu denumirea corecta si traditia CSA de odinioara.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
LA CHIAJNA se vor muta numai prima data SANEPIDUL sa dezinfecteze covorul sintetic de blaturi si pariuri
la cat esti de nervos ,o sa dai pupici in dos si in baros =)))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@mutulica ... Sti ce investitori sunt in ucraina ? Moguli care controleaza companiile de stat , de la minereuri , energie , etc ... Lasa decat asa Mai bine nu...
bine ca jucam pe Arena , in Ghencea nici loc de parcare nu gasesc cu masina , si tot e a boschetarime , toti betivii si golanii vin acolo , sa-si tina armata stadionu ca din 90 pana acu doar Becali a mai schimbat scaunele si a facut oficiala , in rest nimic!!! Ma intreb de ce nu vin investitori la noi in campionat ca-n Ucraina si acolo e razboi in toata regula si au 2 echipe in sferturi EL , de asta pt ca la noi e HAOS TOTAL !!!
LOCUL STELEI ESTE IN GHENCEA DAR DACA NU SE POATE (DEJA ORGOLIILE SAU 'FOAMEA" GENERALILOR A ATINS COTE FABULOASE) JUCAM SI PE NATIONAL ARENA ...DACA STEAUA SE MUTA IN 2MAX 3 ANI STADIONUL DISPARE..DE FAPT CRED CA ASTA E PLANUL ARMATEI..ASTA E SINGURUL MARE "TEREN" CARE A MAI RAMAS PRIN BUCURESTI ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.