Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
5
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
Iar e mandru *** asta ! Vai de capul lui de "antreprenor" !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stoican/e te rugam, lasă-ne. Ai avut 70 minute om în plus și tu nu ai făcut nimic, măcar după pauza puteai schimba ceva, dar te-ai limitat(nu înțeleg la ce, așteptai sa o dea echipa adversa în poarta) sunt jucători buni pe banca și ai preferat un 11 cu afinități. Tind sa cred ca ești un antrenor limitat, nu riști nu câștigi. Asta ai făcut din meciul de aseară ai așteptat POMANA.....
Domnul Flavius , încercați să ne aburiti cu tot felul de scuze... diferenta dintre meciul de aseară ca mieluseii si cel jucat ca leii cu FCSB arata imaginea fotbalului romanesc,si al dvs, de *** *** DE-A GATA!!! SUCCES în drumul spre retrogradare...sau parca vad etapa viitoare ca muriti pe teren !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
STOICAN , DESI A DEVENIT UN ANTRENOR RESPECTAT GRESESTE IN CONTINUARE ....!!!!!! CUM SA DISTRUGI UN CUPLU SUDAT CA MIHALACHE SI FRASINESCU PENTRU AL REABILITA PE GARDOS ....????? ESTE O NEBUNIE .....!!!!! DIN PACATE PLATESTE IASIUL ....!!!!! SA FIE DOAR O NEBUNIE SAU O REGIE LUCRATA IN ALTE LABORATOARE ????????????????????? TOTUL PENTRU REGE ????????????
Amice, problema mea e una. nu mai am chef să mă uit la un campionat trucat de arbitri, ca anul trecut. Pentru mine e suspect că Mureşan face fault la Petre în careu, foarte lejer, îi pune piedică ca-n curtea şcolii. Ştia cumva că împotrica cfr nu se dă 11 m ? Eu nu vreau să mă mai uit, ca-n filmele cu proşti, la un campionat aranjat !
Voi astia mai lanosi va inchipuiti ca toti castiga meciurile ca si voi... valize, arbitrii, mita, meciuri vandute. Unii mai au si noroc... pe gratis nu cumparat.
Iarasi penibil Stoican. Scandalagiul ligii nu se plange ca a avut un 11 m neacordat, cu care putea castiga. Oare de CE ? Nu cumva au vandut astia mecul ?
Cum poti sa declari o asemenea enormitate? De ce esti mandru? Pentru ca ai pierdut playofful sau ca ai luat gol la ultima faza a meciului sau ca baietii sunt mandri ca nu au primit nici o prima? Un discurs sforator pentru a te asigura ca nu esti dat afara!
Jocul ofensiv v-a tradat. Burlacu "pastrat" pentru ultimele 10 minute in conditiiile in care PPetre nu mai putea dupa prima ora de joc iar intrarea lui Sanoh care nu a adus plusul asteptat. Si un penalty neacordat.
Da ma.. dexaia i-a lasat in 10 oameni in min 17 ca sa ii ajute. ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.