Alte știri din fotbal
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
0
Finanțare deblocată la clubul din România » S-au dat 1,2 milioane de euro
0
Muralul de 90 m2 cu Gheorghe Hagi și un mare rival, după ideea Ambasadei Columbiei, a fost inaugurat la Arena Națională
2
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia
0
Știri din fotbal internațional
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
0
Cristiano Ronaldo se pregătește pentru „ziua de după” » Încă o investiție!
0
Anunțul momentului la Barcelona: „Nu voi fi ca Putin! Plec”
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
iar cei care au meciuri in liga 1.. scuze.. dar numai unul sau doi fac fata cerintelor...:(((( din pacate
Victorie meritata pt Iasi, dar sa nu uitam de penalty-ul care trebuia acordat pt Clinceni in prima repriza. Nu e nici o drama pt clinceni -au un meci pierdut acasa cu cluj si doua deplasari cu echipe de play-off; e bine ca de data asta dl Poenaru nu-si mai ataca jucatorii ca dupa meciul cu CFR. Sunt convins ca o sa-si revina - Clinceni si Domnesti (! - cunoscatorii stiu de ce fac referire la domnesti) nu au avut niciodata inceputuri de sezon prea bune. Din pacate in continuare mizeaza pe jucatorii noi adusi in loc sa-i foloseasca pe cei cu care a promovat. Dupa meciul cu Cluj am scris ca daca ar fi aparat valceanu si nu calancea de la inceputul sezonului poate aveau macar 1 punct (la craiova); in acest meci cred ca ar fi trebuit sa joace cu Gaina in locul lui Okan care a gresit la ambele goluri. Si o alta opinie de "chibit" - cred ca ar fi mai util un 4-4-2 cu barbu si paturca la mijloc; si inca un sfat - paturca a jucat f bine cu dinamo intotdeauna, chiar cand era junoior la sportul studentes,c asa ca ar trebui poate sa joace macar o repriza cu dinamo.
Exprimare modesta a Clinceniului.Iasiul va fi surpriza campio- natului,modest si el.
N-ajunge c-avem un campionat de 5-6 echipe. Mai facem si-o juma' de zi pe drum. Parc-am retrai momentele Daciadei: 'pasarile si-mpuscate zboara/ pe ele le mai tine doar dragostea de tara' (voit scurtat...)
Am vrut sa spun de cand mai erau 3-4 etape din Liga 2, dar este bine si acum, mai ales cand citeam in GSP, declaratiile stufoase ale domnului antrenor, de supraapreciere a echipei, de merite, etc. Clinceni nu are echipa de Liga 1, ca satelit al FCSB, cu jucători dati de acestia pentru rodaj, daca erau buni jucau la FCSB, nu? Se gandeau ca pot castiga la Iasi, unde cu mare lupta abia castiga sau nu, FCSB, CFR, Craiova si o facea Clinceni! Dupa cum declara domnul antrenor dupa meciul cu CFR! CLINCENI o sa aiba soarta echipelor Juventus Bucuresti si Dunarea Calarasi, in Liga 1.
"ARBITRII" acestei patTide au DezAVANTEJAT CLAR PE CLINCENI.. in prima reptriza au lasat sa continue jocul la doua offide-uri ale iasului, si au oprit ERONAT UN ATAC AL CLIMCENIULUI pe baza de un offside INEXISTENT CARE S-A TERMINAT CU PENALTY LA 0-0!! DECI CUCIERE DE EEZULTAT CLAR!!!!
Din pacate nu sa vazut calitatea academicii... nu aveti jucatori care sa faca fata ligii 1.. trebuiesc transferuri de calitate si nu CANTITATE!!!
Bravo baietii FORZA IASUL !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.