Alte știri din fotbal
Israelienii au descris FCSB după situația lui Ofri Arad: „Cel mai nebun club din România”
0
Antrenorul dorit de Gigi Becali la FCSB a reacționat: „Pentru oricine înseamnă un lucru bun”
0
Culisele dezastrului care se adâncește la CSA Steaua » Mai au bani de salarii doar până în iunie!
8
Ivan Pesic a explicat ratarea monumentală din meciul cu Farul și a făcut o promisiune îndrăzneață: „Vom fi în Superliga sezonul viitor”
0
Știri din fotbal internațional
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
0
Pedro, la despărțirea de Lazio: „Mi-a fost greu să-mi stăpânesc emoțiile”
0
L-au atacat pe Vinicius jr: „Probabil că deja își căuta plaja potrivită”
0
Alexandru Cîmpanu, un nou gol decisiv în China » Victorie în fața fostului jucător de la FCSB
1
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
Volodimir Zelenski, după atacul rusesc din Ucraina: „Sunt chiar nebuni”. ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
Nu poti sa sanctionezi o echipa cu pierderea meciului, in conditiile unei pandemii. Cum sanctionam sau pedepsim miile de oameni din tara afectati de pandemie !!! Pandemia poate fi considerata un caz fortuit, si exonereaza de raspundere in civil , contracte ,in penal, etc. Solutia corecta era inghetarea compionatului, sau marirea nr.de echipe fara retrogradare. Media putea recupera banii in anii urmatori . Sunt solutii.
Esti un ***, 'toata lumea era multumita' ca sa nu infecteze si pe altii.. Totusi, cum se face ca mereu, dinamo are bolnavi?!? Trag de timp, da-i dracu, ca sa scape de la retrogradare.. Acuma a venit multescu, opa, stai ca sunt 11 infectati la dinamo.. In liga 2 cu ei!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Au dreptate si teja si becali.. Sa retrogradeze dinamo... Ce, liga 1 sta in dinamo?!? Ca ce chestie sa nu retrogradeze, daca merita.. Plus ca au vrut sa inghete campionatul cu minciunile lor cu bolnavi fictivi.. Lasa ca, oricum, nu voia negoita 'new dinamo'?? Acuma, sa retrogradeze si vrand, nevrand, o sa aiba, in sfarsit, 'new dinamo'.
Pentru ca e el ***! Cu *** de-astia se face fotbalul la frf!@
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Când Dinamo stătea in izolare 2 săptămâni pentru ca magazionerul avea COVID toată lumea era mulțumită. S-au aplicat aceleași reguli pentru celelalte echipe care au avut infectați? Nu. Bine ca s-a găsit Teja sa fie nemulțumit.
Daca aveau cei de la Voluntari covid primeau din prima 0-3.Are dreptate Teja.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.