Alte știri din fotbal
Unde este gândul lui Jovo Lukic în ultimele zile de mercato: „Sută la sută”
0
FC Voluntari - Oțelul, meciul care deschide etapa în Superligă » Echipele de start
0
Cât lipsește Rober Sierra după accidentarea din meciul cu Oțelul » Iată verdictul medicilor
0
Răzvan Zăvăleanu dezvăluie amploarea problemelor de la CFR Cluj: „Putem vorbi de 4-5 ani de insolvență, datoriile sunt mult mai mari!”
1
Știri din fotbal internațional
Manchester City își îmbracă starurile cu inteligența artificială » Fanii au dat concurs pentru designul noului tricou!
0
Revoluție media: Jamie Vardy va transmite Bundesliga pe canalul lui de YouTube
0
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
50
Anunțul făcut de Roberto Rosetti, șeful arbitrilor de la UEFA: „Trebuie să lupte contra «sindromului girafei»!”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
CTP, necruțător cu Nicușor Dan după ce i-a luat apărarea lui Pahonțu: „Face ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Oana Petrescu, vicepreședintă AMEPIP: Dacă o companie nu poate suporta ...
Libertatea
Si Ac Milan si Juventus au picat in B si n-a fost nici o nenorocire!
Daca-i intrebi săracii, ei cred ca sunt suporterii roș-albastrilor! :)))) Nici nu stiu pe ce lume trăiesc! :))))
Degeaba ne ajuta rezultatele daca nu ne ajuta jocul. Parca am simtit totusi ceva mai multa coerenta si agresivitate cu UTA, desi am luat bataie. Sper sa prindem barajul, o sa ma uit la meci cu aceleasi emotii pe care le-am avut la meciul cu Hamburg. Iar daca o sa pierdem, asta e, o sa ma uit cu emotii la meciul Dinamo - Steaua in Liga 2. Nu se opreste planeta si nu cred ca se sinucide vreun suporter (eu nu cu siguranta) daca pica Dinamo in B. Si cred ca nici ca se va imbunatatzi viatza *** care stau noaptea la meciurile lui Dinamo doar ca sa posteze ce bucura ei ca se duce Dinamo in B. Viata merge inainte. Poate din B sa se reaseze mai bine situatia echipei, cu un investitor serios si stabil.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo voluntari!
” Multumesc” Rusandrule !!!
domnul ''parpala''fraza are doua semnificatii una ca Voluntari nu are spectatori si e ''hranita''din bani publici si doi Dinamo aia cu multi ''***'' nu joaca nimic dar vrea sa nu retrogradeze,pacat ca nu joaca nimic Poli sa ii vad intr-un baraj sa ii bata cu juniorii cum le-a mai dat odata o ''papara''
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai„cojo”!Dinamo nu o fi avand „spectatori”-cum zici tu(ca e pandemie)!Dar are„socios”!Multi socios!
Joacă STEAUA... sâmbătă, la FC Tunari.
Autorul stirii e...Cica„Jefte”-in loc de„Jesse”Betancor!
E bine. Acum Voluntari poate să ne dea punctele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.