Comentarii (247)

Andreea Claudia  •  03 Decembrie 2019, 22:28

Uitati-va la fundasii Iasului la golul 2, primul nu se pune ca blatistul Breeveld a venit cu lectia invatata, o asemenea comedie de meci rar mi-a fost dat sa vad...f5boabe a blatuit frumos meciul! :D

fc_fcsb_o_gluma_proasta  •  03 Decembrie 2019, 20:24

STEAUA BUCURESTI, IN LIGA A 4-A ESTI!

engonga  •  03 Decembrie 2019, 21:19

ce s-ar fi ales de fc patruconsoane daca nu exista penaltyul?

mario_rdfe  •  03 Decembrie 2019, 21:07

ppenalty corect..dar , chiar de fiecare data cand fcsb e condusa, apare acest Tanase si scoate penalty ? De azi incolo o sa pariez pe live, cand fcsb e condus, primeste penalty !

Danut Ognean  •  03 Decembrie 2019, 19:55

fortza iasiul faceti-le seara trista fcsbeilor!iasiul victorie!

fc_fcsb_o_gluma_proasta  •  03 Decembrie 2019, 19:49
Postat de alexxxander pe 03 Decembrie 2019, 17:56

Forza Steaua!

Exact! Hai cu promovarea! Pana atunci: Forza Iasi! Le dorim tot raul dusmanilor FC FCSB, ilfovenii care timp de 13 ani ne-au folosit, in mod abuziv, brandul si palmaresul.

Zoltan Pop  •  03 Decembrie 2019, 21:24

A fost 11 exact cum a fost la Sibiu..ffffoarte interesant ziarul asta care e prieten cu FRF si in cearta cu begAli nu scoate o vorba de fazele astea ...oare de ce ??? De ce nu se mai numara greselile de arbitraj pro si contra....Gre.t.osi mai sint astia de la ziarul asta ...de pute ...dar nu de peste ci de ziaristi minjiti cu banii din Pipera

Andreea Claudia  •  03 Decembrie 2019, 21:18
Postat de zecs93 pe 03 Decembrie 2019, 21:13

Cum putea sa dea gol fcsb daca nu din penalty ?? si mai ales prin nominalizatu la cazatoru anului pe nume tanase, saracu florin tanase, propun sa-i puna fiecare echipa din liga 1 cate un bax cu apa in careu lor , poate este deshidratat si de aia cade mereu la fiecare ciupitura de tzantzar !!!

Nu cumva acest Brevelt a fost la fc5boabe? Cam miroase a blat acest jucator.

steauanuefcsb  •  03 Decembrie 2019, 20:32

Sustinem Iasiul seara asta?

alexxxander  •  03 Decembrie 2019, 23:30
Postat de angel_of_death_ pe 03 Decembrie 2019, 23:27

apara Vlad !!! respinge in corner o minge care se ducea la 3 metri pe langa poarta =))))))))))))))))))))))))))))))

Ce satisfactii platonice aveti! Retine bine mai baiete cucuiete, satisfactiile pe care le-am avut noi in fotbal cu Steaua, voi nu le veti avea NEVER, nici daca mai traiti 10 vieti!!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 25