Comentarii (247)
chik
chik  •  03 Decembrie 2019, 21:13
Postat de mario_rdfe pe 03 Decembrie 2019, 21:07

ppenalty corect..dar , chiar de fiecare data cand fcsb e condusa, apare acest Tanase si scoate penalty ? De azi incolo o sa pariez pe live, cand fcsb e condus, primeste penalty !

Ideea este cu privire la jucătorul gazdă care s-a oferit să-l cotonogească pe Tănase în careu, la limita linie de fund a terenului, când avea orice altă opţiune la alegere.

zecs93
zecs93  •  03 Decembrie 2019, 21:13

Cum putea sa dea gol fcsb daca nu din penalty ?? si mai ales prin nominalizatu la cazatoru anului pe nume tanase, saracu florin tanase, propun sa-i puna fiecare echipa din liga 1 cate un bax cu apa in careu lor , poate este deshidratat si de aia cade mereu la fiecare ciupitura de tzantzar !!!

angel_of_death_
angel_of_death_  •  03 Decembrie 2019, 21:13

parca am mai vazut meciul asta cu ''piedica'' in careu si tot un jucator ******* ....aaaaa culmea tot pentru fcsb ...

2674698209236806
Zoltan Pop  •  03 Decembrie 2019, 21:12

Normal...se poate altfel ...cite penaltiuri a primit FCFcsb ...si cite a primit impotriva CFR ului ...un om cu bun sint ....dar nu exista asa ceva intre suporterii lui begAli ....cum poate sa tina cu echipa asta de Omenie ..sa va fie rusine GSP ca nu scrieti macar un rind din circul asta condus de begAli MM si restul puscariasilor!!!

alenb
alenb  •  03 Decembrie 2019, 21:12

Iarasi a cazut Tanase in careu si a primit 11 m?

capitalaardealului
capitalaardealului  •  03 Decembrie 2019, 21:09

cad pe rupte fecesebistii in careu

mario_rdfe
mario_rdfe  •  03 Decembrie 2019, 21:07

ppenalty corect..dar , chiar de fiecare data cand fcsb e condusa, apare acest Tanase si scoate penalty ? De azi incolo o sa pariez pe live, cand fcsb e condus, primeste penalty !

capitalaardealului
capitalaardealului  •  03 Decembrie 2019, 21:06

Tanase a cazut in careu=)))

fc_fcsb_o_gluma_proasta
fc_fcsb_o_gluma_proasta  •  03 Decembrie 2019, 21:05
Postat de engonga pe 03 Decembrie 2019, 21:04

au primit ma

FC Milogeala FCSB

ishhhhhhhh
ishhhhhhhh  •  03 Decembrie 2019, 21:05

FI-MI-AR SCARBA DE PENALTY_UL ASTA INVENTAT

  • 1
  • •••
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
Comentează