Alte știri din fotbal
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
2
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
2
Știri din fotbal internațional
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lotul Braziliei pentru Cupa Mondială » Ancelotti a luat hotărârea în cazul lui Neymar
0
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Stima!!Un comentariu +++.
Ai dreptate. Cu mențiunea că raportat la cum s-au mișcat lucrurile ieri p-aici... 2 ore chiar pare un "timp rezonabil". De la ora 16... până pe la 22:30 n-au mai încărcat ieri niciun comentariu. :-((( Hai că pe editoriale sau pe chiar pe articolele obișnuite, mai merge să-ți apară un reply după 6 ore... deși pe când îți vede ăla răspunsul, articolul e deja mort... :-((( Însă măcar dacă ar da drumul pe live-urile meciurilor din L1...să putem schimba replici în timp real, că mulți intră doar când joacă echipa favorită... să mai comenteze câte-o fază, câte-o decizie de arbitraj, etc. Avem aici un exemplu: pe emilian_din_iași. El nu intră să se certe cu alți useri p-aici, îl interesează doar echipa lui. Dacă-i iei până și bucuria asta de a comenta live în ziua meciului, ce rost mai are cronica partidei și ce rol mai are secțiunea de comentarii? Desființeaz-o, tată, măcar să știm o treabă.
Incredibil..........75%-25% posesia pt POLI in a doua repriza....poate batem pana la urma.............HAI IASULEEEEEEEEEEEEEEEE HAI GOLUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Mai avem voie sa comentam ceva?la orice articol de 2 ore ati blocat tot.aveti decenta si macar anuntati userii ca orice comentariu postat nu va mai fi vizualizat ori blocati definitiv aceasta rubrica.din respect macar pt.fanii fcsbisticare sunt favorizati lasati-i macar pe ei sa posteze daca restul nu conteaza.sunt convins ca n-o sa-mi publicati acest comentariu poate imi primesc si galbenul permanent pe cont insa il veti citi si macar luati o hotarare clara fara bataie de joc:ori postati in timp rezonabil comentariile userilor ca sa se inteleaga ceva din schimbul de replici dintre ei ori inchideti aceasta rubrica.ce rost mai are sa-i publicati dupa 1 sau 2 ore raspunsul userului x raportat comentariului userului y?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.