Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
5
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
Cam ai dreptate. Nejucand pe teren, de unde sa-si faca tinerii abilitati de fotbalisti. Poate doar de actori intr-o piesa cu scenartil scris din birouri. Care actori cand merg la exterior sunt ca ... vai de ei.
Vedeti la ce duce hateareala? Pierderea simtului realitatii. Sarmanii de ei nu vad decat ... obiectul urii. Ii macina pe interior pana la ... (nu spun ce ca ma baneaza).
Eugen Grigore era din Iasi, nu-i asa?
S-a cam nivelat Superliga. Diferentele din clasament le fac arbitrii si intelegerile ascunse. Viitorul suna prost pentru ca nivelul va tot scadea, va fi doar fieful agentiilor de pariuri, o mocirla sulfuroasa daunatoare sanatatii mintale a celor care asista.
Nu-i poate lua locul lui Gigi Becali! Cel mai nociv combinator de 15 ani în liga 1! Cooperativa gigistă continua de ani buni! Relațiile naș -fin funcționează din plin! Fotbalul de cumetrie zbarnie, iar la butoanele arbitrajului ticăloșit sta tot ciobanul grețos!! Iar ai greșit ținta!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bergodi eate un antrenor mediocru fara idei tactice la ce lot valoros are Rapid...si la alte meciuri a castigat chinuit sau cu noroc...
Se incearca revenirea lui Lucescu pe vechiul lui post de combinator al cooperativei. Deocamdata bazaie deasupra Dinamo si Rapid ... Succesul deocamdata n-a existat pentru ca si CFR si iasi aveau nevoie de puncte si nu aveau de unde da dar ... omul continua.
Aoleu , la Iesi , a aterizat si marele specialist in meciuri cu miros de ulei de rapița, nea Mircea… Sperante ?Poate rezolva si nea Mircea ,ceva. Ti-ai gasit ! Ou sont les neiges d’antant?:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.