Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
cu ce ajuta acest 3-0 pe dinamo? trebuia sa se ia o decizie care sa fie pt dinamo...clubul care are de prmit...pun pariu pe cat vreti voi ca nu vor mai fi cazuri de genu...restul meciulor pana la sfarsit se vor juca...veti vedea...magarii
hai bah, lăsați vrăjeala cu blatul ... corect nu ni se pare nici nouă suporterilor oțelul, dar litigiul e între dinamo și pandurii. dinamo putea să amâne, pandurii putea să plătească.
://concurs.gsp.ro/danydeko
hotii striga hotii cine tipa un rom anchetat pt escrocherii, porumboiu care a jucat acum 3 sezoane in europa dupa ce au furat la masa verde, si gigi bricheta ca sa nu mai spunem de borcea blatistul sa ma lase astia
cum mei sa mearga la scoala :)) poi acolo e greu - trebe sa citesti sa "scrie" :)) :)) "e grele" nenica - e mai bine pe net :))
curios e CINE se mai uita? (personal inca mai fac greseala si intru pe acest site) - crezi ca degeaba anul trecut avocatii RDS-ului au acuzat liga ca le-a vandut un produs "degradat" (nu mai stiu care`i termenul folosit de ei dar e pe-acolo)?! - audientele au scazut drastic in ultimul an tocmai din cauza acestor manarii ... dupa mine audientele vor scadea in continuare ... sunt extrem de curios care va fi rezultatul licitatiei pe drepturile de televizare... mai e nitel si o sa aflam - daca va castiga TVR-ul eu unul NU VREAU sa mai platesc taxa obligatorie. (sper ca pana in aprilie sa se scoata aceasta taxa obligatorie pentru toata lumea - si din ce stiu e un proiect de lege in acest sens)
pai Otelul cu Blatul iar Pandurii cu frisca. Hai Tm ,macar sa ma iubeasca si pe mine cineva...
://concurs.gsp.ro/danydeko returnez toate voturile
Pai in Italia,saptamana si punctul i se ia Bologniei pentru nu stiu ce rahat de datorie salariala catre un jucator!Dar sa nu dai banii doi ani unui partener de afacere!?Ce s ar intampla?La noi ati vrea sa fie ca n evul mediu,tre sa vina pacalitul cu armata pentru banii lui!Pai daca ati ramas in urma bai nene in tara aia!!!!In evul mediu!!!Asta ganditi!
Concluzia:Liga a pus cireasa pe trofeu:))...intrebarea mea e la ce dracu ne mai uitam cu atata patima la fotbal daca pana la urma ce vedem nu conteaza???...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.