Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Chiar prin ceea ce scrii confirmi ca am dreptate. Citez: "In strainatate nu fac patronii gura si nici suporterii pt ca acolo cei care conduc fotbalul ii respecta". Fotbalul ar trebui sa se joace pe teren si doar acolo.
complet gresit amice!!! in strainatate nu fac patronii gura si nici suporterii pt ca acolo cei care conduc fotbalul ii respecta, iar tot acolo,unii ca dragomir,sandu,piturca,etc ar fi fost inchisi pana acum!! nu te face tu ca nu stii toate astea si nu stii ca si cfr-ul a castigat titlurile cu ajutorul celor 2 mafioti, in unul din meciuri am fost fortati sa va dam meciul,la severin acel 2-3 (2-0 si 1om in plus pt noi in teren) si sunt multe din astea. oare voua nu vi s-a luat de fotbalul asta intern de toata jena?! domnilor jurnalisti,nu facem si noi nimic impotriva mafiotilor de conduc fotbalul din ro??sau stam iar sa ii privim cum se imbogatesc si distrug fotbalul?!
Nu ma cert cu prostimea.Nu stiti altceva decat sa insultati si sa faceti circ.
Rusine ! Toata tara a vazut reciprocitatea moldovenilor! Porumboiu a avut dreptate! MAFIA FRF LPF DECIDE IN BIROURI REZULTATELE!
Bai, nea sulica, asa cum s-au sesizat la Penescu ? Ala fiind singurul din fotbalul romanesc care a facut blaturi ? De parca blaturile le faci doar cu arbitri, iar ceilalti recunosteau ca nu se mai ating de butoane etc., macar pentru o perioada... Nea sulica, in Romania totul este posibil din cauza prostilor ca tine, din cauza prostimii care vrea ca instigatorii sa fie pedepsiti si nu cei care fura si blatuiesc, nu cei care distrug tara, ci doar cei care instiga la revolta, la pedepsirea coruptilor. Porumboiu nu trebuie pedepsit, pentru ca este o tara libera si oricine poate considera ca un meci a fost blatuit. In cazul asta trebuie cercetati conducatorii echipelor banuite, jucatorii etc
@dab_te, nu stiu daca poti compara acel meci dintre steaua si stiinta cu cele de vor urma.aia a fost magarie pe fata!!de peste 20de ani ma uit la meciuri,dar arbitraj ca ala n-am vazut!! de acolo a inceput totul,decaderea echipei,cu demisia lui ticleanu,cu venirea lui piturca la u.craiova,acel piturca care ne furase cand era pe banca militarilor,etc. si culmea este ca nimeni din presa sau din conducerea lpf sau frf nu s-a sesizat,doar asa de forma!!..si vad ca si acum la fel,toti tac,ba chiar le iU apararea hotilor!!!nu o sa facem nimic noi romanii!am construit un stadion in capitala si la pret dublu, degeaba..ca sa vedem cum o luam pe coaja de la aia de afara!! DEMISIA Mitica si Sandu!
Atentie LPF, FRF - ma rog, cei interesati. Aceste declaratii nu le face Adita prostovanul (oare?). Le face un domn (?) care face parte din fenomenul fotbal, fost arbitru international, actualmente patron al unei echipe. Stiu ca suntem in Romanica, aici totul este posibil. In strainatate, aceste foruri s-ar sesiza din oficiu si ar pedepsi instigatorul. Am scapat de mahalagiul Jabba, ca sa dam peste desteptul asta...
Tenta si modul de exprimare, completate de "cunostintele vaste" in ale fotbalului romanesc te tradeaza, esti doar un adolescent aflat la pubertate. Fotbalul romanesc se revolta, isi rescrie istoria trucata in perioada "prea slavitilor". In acea perioada (inceputa prin 1965 ) nu existau BLATURI sau reciprocitati, erau DIRECTIVE. Copilule, cauta pe google FC Bihor-Steaua 2-3, meci in urma caruia celebrul Viorel Mateianu (antrenorul oradenilor ) a platit cu viata. Neintarcatule, daca esti patimas unei echipe nu inseamna ca celelalte competitoare trebuie sa "moara". Ori asta intelegi tu prin a fi suporter ? Epilog: CFR Cluj noua capioana !
Cu arbitrii sigur. Vezi cum a fost executata Universitatea Craiova in Ghencea sezonul trecut, cam asa ceva se va intampla si la meciul asta.
urmatorul blat e la cfr-vaslui....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.