Alte știri din fotbal
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
0
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
0
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
0
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
2
Știri din fotbal internațional
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor » Echipele de start
0
S-a stabilit data când se va juca meciul care poate decide titlul în Franța
0
Propune schimbări-șoc în fotbal și îl distruge pe Infantino: „Omorâți jucătorii! Vrea să fie la Casa Albă în locul lui Trump”
0
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
3
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
Pai, Porumboiule! Daca nu stii sa investesti ! Uite la Otelul, n-au un Wesley sau vreun Adailton,nu sant in stare sa dea doua pase, dar... he-he....au rezultate.
Urziceni nu, CFR da. S-a vazut ce-au facut in cupele europene. Tot acolo o sa se vada si cum a luat Otelul (daca-l vor lua ei).
Va urez un golaveraj 0-50 in UCL !
E mult mai simplu,ca Urziceniul ia bani din liga,se imparte cum era stabilit, investitie minima si a mai trecut un sezon.
daca Astra va juca corect in ultima etapa cum a facut-o cu Vaslui , eu cred ca Otelul va ajunge pe 3 ,
si cand a luat URZICENI campionatul , tot cu arbitrii l-a luat ? te-a sfatuit Avram sa iti iei antrenor de la Real ?
sincer imi pare rau de vaslui si de porumboiu dar arbitrajele de care a avut parte i se datoreaza si lui in mare parte.pentru ca el a fost unul din cei care l-au mazilit pe craciunescu care incepuse sa faca treaba la CCA si sa curete fotbalul romanesc de mafioti.
E bolnav saracul arbitru comunist spagar....
si acum vb la tv kiki riki mitiki...arbitrii care gresesc eliminati din arbitraj....au gresit in mpotriva noastra arbitri ca Lubos Mickel, Urs Maier...si au arbitrat in continuare.Peste tot se greseste....peste tot, insa e uman sa gresesti...cum e uman sa marchezi la zecile de ocazii pe care trebuie sa ti le creezi sau pe care chiar le ai uneori, nu sa te legi de o faza.Mikiriki spune ca CFR a fost dezavantajata...cand?ieri cand a facut blat? :)))))
Domnilor redactori de la GSP...poate vedeti acest mesaj, intrebati-l pe nea porumbica, ala care a furat 4 judete ale Moldovei, in cariera lui fulminanta( a arbitrat el prin Europa, insa Craciunescu a fost tot timpul 3 clase peste el; si apoi nationala mergea bine, trebuia sa avem si ceva arbitri reprezentativi) cu cate puncte a defavorizat prin deciziile lui de zeu perfect, echipe si echipe, implicate fie la titlu fie la retrogradare. Voi restul ce credeti, cam de cate puncte a defavorizat in intreaga sa cariera de arbitraj aceasta rusine de om, echipe si echipe....cred ca zeci si zeci si zeci de puncte.Pana si grohaul are dreptul de a mai critica, dar acest penal, porumb, nu are VOIEEEEEE!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.