Alte știri din fotbal
FCSB vrea să dea lovitura pe final de mercato: negocieri pentru un nou mijlocaș! Clubul confirmă interesul
0
Veste proastă pentru Dinamo: titularul incontestabil s-a accidentat cu Petrolul » Cât va lipsi de pe teren
3
U Cluj putea rata transferul fotbalistului din Champions League » Ardelenii au avut concurență din Spania
0
Decizia finală în cazul Denis Drăguș: FRF a aflat dacă va putea juca cu Turcia
0
Știri din fotbal internațional
Record secular pentru Lazio » „Olimpico” a arătat ca în pandemie după boicotul tifosilor biancocelesti!
0
Usain Bolt vizează revenirea în fotbal, alături de fotbaliști din Premier League: „Sunt pregătit să joc”
0
Fotbalistul suspendat pentru dopaj a cucerit-o pe actrița din America: „Te completează atât de bine”
0
Paul Anton, mesaj clar despre națională: „Nimeni nu m-a căutat” + ce spune despre Dinamo
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
A murit și fratele lui Tal Berkovich, fosta concurentă de la „Chefi la ...
Libertatea
Bravo Hagi!Respect!Si Hai Constanta! (indiferent ca Viitorul sau Farul).CEL MAI IMPORTANT PROIECT DIN ROMANIA.Constantenii umpleau stadionul daca se juca la o ora normala,ai asa au fost 8000 de spectaori platitori,la Hagi toata lumea plateste,daia injura sa zisi fani ai Farului.
Speram, pentru viitorul echipei nationale.
hagi are ochi! este clar asta... viitorul va merge atat timp cat el nu se va baga peste antrenor!
Dacă naţionala mai iese vreodată din căcat, meritul va fi doar al lui Hagi.
Corect. Merita felicitata echipa Viitorului, in speta, proiectul lui Giga Hagi. HAI ROMANIA! RESPECT pt VIITORUL!
toata lumea felicita proiectul lui Hagi..(care pana la urma e o afacere) numai bolovanii din orash se bat cu pumnu-n piept ca "in Constanta doar Farul conteaza" "Hagi esti o mizerie" si alte uraturi d-astea de sezon.Din partea mea ..Bravo Hagi!Respect!Si Hai Constanta! (indiferent ca e vb de Viitorul sau Farul).Joaca Milan cu Inter pe San Siro ..si-aici n-au loc Farul cu Viitorul pe-un stadion din cauza orgoliilor prostesti
Respect Viitorul!
pai porumbaru ce sa zica=)))) putea sa zica ca niste copii betivi a fost aproape sa i ia 3 puncte super proiectului lui de milioane? jucatori adusi cu carutsa:))))
sunt increzator in achipa asta. cred ca in cativa ani clubul se va consolida si va deveni o forta in campionatul romaniei si o prezenta constanta in grupele cupelor europene. cred ca vor iesi multi jucatori buni de la viitorul. mult succes!!
alibec ala si la 30 tot speranta o sa fie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.