Alte știri din fotbal
Darius Olaru pleacă de la FCSB! Va juca într-un campionat de top din Europa: „Îi dau drumul” » Câți bani va primi FCSB
0
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
0
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
yanis .. io am dat citeaza la ce a scris nomad, deci la ce a zis el ma refeream:P ...Bafta!
bravo Paul! la mai mare! P.S: legat de polemica cu media sa citam din text: GOLURI PE MECI. deci impartim nr de goluri la nr de meciuri. priceput? :) sanatate!
@silviu1000 asa este, corect era 0.71
@becksu, @vladutz13 vedeti primele doua comentarii ale aricolului, eu in commentul acela l-am citat pe @nomad :)
Ca sa aiba 1,4 goluri pe meci ar fi trebuit sa aiba mai multe goluri decat meciuri jucate.Simplu,nu ? Exemplu: 80 de goluri in 56 de meciuri (80:56=1.42). CORECT ?
ce spui tu este cea mai mare prostie... Cum imparti tu 40 de goluri in 56 de meciuri si iti da medie de 1,4 ?:)) E ca si cum ai imparti 40 de mere la 56 de oameni si fiecare ar avea 1 mar si un pic:)) cand de fapt nu ar ajunge la toti.... Grea e matematica asta.
Da, e greu cu matematica :)), desi aici e vorba mai mult de logica :))
gresesti, mai documenteazate ...
@nomad Si tu cum calculezi media asta: 1,4 meciuri pe gol? se imparte exact cum a spus yanis si da aproape un gol pe meci
Este un jucator extraordinar...serios si muncitor. Sunt sigur ca Batin si Nicoara vor ajunge fotbalisti mari in cativa ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.