Comentarii (19)
711328942333656
Bortan Serban  •  30 Decembrie 2016, 19:21
Postat de arsenie_b pe 30 Decembrie 2016, 18:45

Nu degeaba te-ai supranumit singur "Tilica Prostul", bai sumudica. Nu ti-ai dat seama pana acum ca pe Nicolae nu il mai intereseaza fotbalul? Nu observi ca te trateaza cu mai putin respect decat pe elefantul lui impaiat? El vinde ce mai are de vandut si iese din business-ul asta cu fotbalul. Nu m-as mira ca in iarna asta sa ii cedeze de tot echipa lui Gigi si sa te trezesti cu el patron peste noapte :)))) Oricum ar fi de bine, asa ai mai vedea si tu niste bani

El stie foarte bine ca vor sa scape de el si sa nu-l mai plateasca,ba mai mult vor sa plateasca si clauza de reziliere.Acum se vede cat de escroc este puscariasul.

869661359812433
Vasile Cionoiu  •  30 Decembrie 2016, 19:18

Toate cluburile din ROMANIA au ajuns pe mana la toate *** care ancearca sa profite dupa urma lor cu xceptia lui Gica HAGI e singurul om si singurul club care vrea sa faca ceva Bravo Gica ai fost si vei ramane o mare valoare pentru ROMANIA .An rest au distrus fotbalu Mircea Sandu Mitica Dragomir si restul ar trebui sa putrezesca prin PUSCARII

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ares123
ares123  •  30 Decembrie 2016, 19:15

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 19:10

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

demolarii
demolarii  •  30 Decembrie 2016, 19:09

Clubul il poate suspenda doar pentru motive in legatura cu contractul dintre cele doua parti. La Frf se poate inregistra doar suspendarea contractului. Ce sta la baza suspendarii , si daca vor fi contestate, si pe ce cale e alegerea partilor. Dar probabil Astra urmareste sa-l suspende pana la finalul contractului pentru a nu-l mai plati. Fapt ce ar confirma ca obiectivul conducerii e inchiderea afacerii, si nu performanta....G Becali a mai ajutat o echipa sa dispara, cumparandu-i jucatori .

iosif_vs
iosif_vs  •  30 Decembrie 2016, 18:57

*** ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  30 Decembrie 2016, 18:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andrei.f
andrei.f  •  30 Decembrie 2016, 18:49

Baragladină, conducerea ţi-a tăiat 25 % din salariiu, te-a suspendat, ce mai aştepţi ? Valea !

arsenie_b
arsenie_b  •  30 Decembrie 2016, 18:45

Nu degeaba te-ai supranumit singur "Tilica Prostul", bai sumudica. Nu ti-ai dat seama pana acum ca pe Nicolae nu il mai intereseaza fotbalul? Nu observi ca te trateaza cu mai putin respect decat pe elefantul lui impaiat? El vinde ce mai are de vandut si iese din business-ul asta cu fotbalul. Nu m-as mira ca in iarna asta sa ii cedeze de tot echipa lui Gigi si sa te trezesti cu el patron peste noapte :)))) Oricum ar fi de bine, asa ai mai vedea si tu niste bani

Comentează