Comentarii (19)
iosif_vs
iosif_vs  •  30 Decembrie 2016, 18:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andrei.f
andrei.f  •  30 Decembrie 2016, 18:49

Baragladină, conducerea ţi-a tăiat 25 % din salariiu, te-a suspendat, ce mai aştepţi ? Valea !

reghemeister
reghemeister  •  30 Decembrie 2016, 21:35

lol nici astia nu-l suporta pe shumilica....

arsenie_b
arsenie_b  •  30 Decembrie 2016, 18:45

Nu degeaba te-ai supranumit singur "Tilica Prostul", bai sumudica. Nu ti-ai dat seama pana acum ca pe Nicolae nu il mai intereseaza fotbalul? Nu observi ca te trateaza cu mai putin respect decat pe elefantul lui impaiat? El vinde ce mai are de vandut si iese din business-ul asta cu fotbalul. Nu m-as mira ca in iarna asta sa ii cedeze de tot echipa lui Gigi si sa te trezesti cu el patron peste noapte :)))) Oricum ar fi de bine, asa ai mai vedea si tu niste bani

520143398153430
Pavel Radu  •  31 Decembrie 2016, 07:06

Sumi ,umple-le frigiderele cu"carne "de Revelion ! Sumudica va bagat in lumea buna a fotbalului *** ! Nicolae *** Nicolae ! Atat pentru ca Buduru si Coman sunt anexe gospodărești !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

visiniujohn
visiniujohn  •  30 Decembrie 2016, 22:20

Toti puscariasii si infractorii sunt patroni de fotbal in Romania.De aia au disparut o gramada de cluburi cu istorie in spate,s-au infiintat echipe comunale,fara suporteri ,fara pretentii.Echipa nationala e sub orice critica,iar in meciurile internationale suntem penibili.Fotbalul romanesc e mort.Au avut grija penalii de el.

dorins
dorins  •  30 Decembrie 2016, 21:25

Tipic românesc, cash out și fugi! Aflați la un pas de o performanță majoră, ei sunt dispuși sa vândă orice, oricât fără să se gândească la banii veniți de pe urma unei posibile și probabile calificări. După rețeta Urziceni și Oțelul, nu e greu de prevăzut ce urmează.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  30 Decembrie 2016, 20:22

Lasa, mai, Sumi, eu sunt stupefiat sa citesc ca n-ai plecat inca la vreunul din seicii aia care se bateau sa te ia... Ca doar le-ai spus foarte clar: ”If iu uant tu gău ap end tu gău uel uiz ză tim, iu hav Shumudika. Iz ză best coci in *** nău, ai teik ză cempion, ai teik ză supercap end ai bit uestham tu taimz.”

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  30 Decembrie 2016, 20:03
Postat de arsenie_b pe 30 Decembrie 2016, 18:45

Nu degeaba te-ai supranumit singur "Tilica Prostul", bai sumudica. Nu ti-ai dat seama pana acum ca pe Nicolae nu il mai intereseaza fotbalul? Nu observi ca te trateaza cu mai putin respect decat pe elefantul lui impaiat? El vinde ce mai are de vandut si iese din business-ul asta cu fotbalul. Nu m-as mira ca in iarna asta sa ii cedeze de tot echipa lui Gigi si sa te trezesti cu el patron peste noapte :)))) Oricum ar fi de bine, asa ai mai vedea si tu niste bani

Astia doi s-ar potrivi de minune si unul e om de cuvant... si celalalt.

1045286738821635
Dani Corban  •  30 Decembrie 2016, 19:52
Postat de Bjorn Larsson pe 30 Decembrie 2016, 19:21

Mai Sumi, cu bani luati pe Budescu, Astra mai cumpara 2 jucatori buni si tineri. E o afacere buna.

Aha, doar că Budescu nu este jucătorul Astrei. L-au vândut o dată la chinezi. Vrei să-l vândă de două ori? :))

  • 1
  • 2
Comentează