Alte știri din fotbal
Revelația Superligii a dat cărțile pe față după 6 etape! Bogdan Andone anunță obiectivul lui FC Argeș: „Asta îmi doresc”
0
Rodion Cămătaru își ia rămas bun de la Nae Ungureanu: „Nu lăsa nimic în urma lui”
0
Daniel Bîrligea, primul mesaj din Italia! Ce le-a transmis celor de la FCSB
1
Sorin Cârțu, marcat de decesul lui Nae Ungureanu: „Trebuie să procesez toate astea”
0
Știri din fotbal internațional
Transfer rezolvat! Universitatea Craiova își vinde titularul cu 3 milioane de euro
0
Astăzi începe Bundesliga: Bayern contra Bayern » Favorite, transferuri, echipe-tip
0
Asta ce vrea să însemne?! FIFA le-a „îmblânzit” pedepsele bătăușilor argentinieni!
0
Rodion Cămătaru, tranșant după ratarea Europa League: „Baiaram? Așa se interesează toată Europa de el”
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Afara cu toti. Prunea,balanescu,neagoe,negoita. Prunea deja abereaza la radiodinamo ca daniel popa e mai bun ca papazoglou. In halul asta ne prosteste.
Declaratii de bun simt, ale unui om echilibrat. Sunt sperante ca scapam de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Error 404, nu exista niciun act de vanzare-cumparare. Nu arata mai ales ciobanul daca avea asa ceva, cred ca zilnic era pe toate posturile :))
Nustiu cine mai e si Floricica asta, dar cred ca mai rau decat cu Negoita nu are cum sa fie. Poate daca tot a fost in Microsoft ( compania lui Bill Gates) ma gandesc ca are niste cunostinte si o putere financiara destul de buna. Sper sa fie de bun augur.
fac pariu ca in luna iulie ramane si asta fara semnal la telefon, o sa dispara ca toti ceilalti "doritori"...:)
„Vreau să cumpăr clubul Dinamo de la domnul Ionuţ Negoiţă...'' Sa-i spuna cineva ca Negoita nu detine Dinamo. Cum nu-l detine nici Badea, il are doar inchiriat de la MI.
S-ar putea ca asta sa fie mai rau ca negoita..
Devalizatorii Romaniei isi "intorc cadurile" catre cei care le-au inlesnit jafurile din visteria acestei tari!
B-ul
OM trăi şi OM vedea ce şi cum, când şi unde ...!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.