Alte știri din fotbal
România U17, victorie uriașă în fața Portugaliei » La un pas de calificarea la Campionatul European
0
Mulțumim, Mirel Rădoi! » Conturile clubului au „explodat”: sumă uriașă venită de la UEFA pentru parcursul european
0
Ultimele detalii despre starea medicală a „câinilor” » Ce se întâmplă cu Pușcaș și cu Karamoko
0
Ion Țiriac, acid după eșecul României cu Turcia: „Vă spun o treabă foarte simplă”
0
Știri din fotbal internațional
Se anunță o lovitură fără precedent în Premier League » Scenariul care poate dinamita calculele pentru titlu!
0
Chivu pierde un jucător important la vară » Simone Inzaghi negociază deja cu fotbalistul lui Inter
0
Probleme pentru Arsenal » Încă un jucător indisponibil pentru Arteta
0
De ce a fost Steaua Roșie amendată de UEFA » Sârbii dezvăluie adevăratul motiv
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
cand va vedea ce simulari in careu sunt in liga 1....va zice omul ca a ajuns la hollywood)) Tanase are sanse mari in derby ))
mai tare a fost MM )) cand imi aduc aminte ce echipa sud americana a transferat la steaua))) numai vedete de la 1 metru in jos si pe milioane bune
Cand i-o vedea pe gigică și pe minimus, o sa-l apuce durerea de burta! Ăștia provoacă mereu indigestii majore....
si asta este ceva trompetist. cum crede cineva ca un britanic de valoare ar veni vreodata in Romania? ***? chiar ca redmic ii fura bani lui negoitza de il rupe. l-a facut sa dea 100 de mii de euro pe un jucator pe care redmic l-a dat afara dup acateva meciuri. ha ha ha. bravo negoitza ca te lasi furat si umilit de redmic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ha ha ha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.