Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Prima țintă din Rusia care va fi lovită de NATO, dacă Putin va ataca ...
Libertatea
"Asa zice Vasi".Ciobanul asta ne crede prosti pe toti?!Tot el dicteaza la club dar face un circ jenant...
Valahul surmenat de atatea conturi si postari! Tot degeaba baaa! Justitia si-a spus cuvantul si l-a deposedat pe infractor de brandul national Steaua. Duminica isi va spune si CFR Cluj cuvantul si gata cu voi si anul asta. Game over, insert coin.
"Avem o hârtie din Franța, ne dau 4 milioane pe el. Au vorbit cu Vasi și le-a transmis că nu vrea 4 milioane, ci 1,7 milioane". Nu e comic ciobanul? Şi sunt destui proşti să-l slăvească!
E bun qaka. Mai avem nevoie de doi atacanti de viteza, un mijlocas dreapta autentic si un antrenor:)
Marele crestin minte la fiecare pas.A renuntat la FCSB,si tot el decide si anunta schimbarile.Face pe marele crestin,si nu respecta nici pe cele mai elementare obligatii cuprinse in cele 10 porunci !! Domnule Becali,fara minciuni,fara smecherii ,fara inducerea in eroare a oamenilor si oficialitatilor....mai putine rugaciuni si mai multe seriozitate si corectitudine !!!
Jack ala e mai inteligent, are capul pe umeri, stie cand sa dispara.. Nu cred sa-l mai vedem vreodata pe aici. Randoom in schimb e un terminat, cred ca e afectat maxim de pataniile Ficisibi-ului. Nici macar aseara nu a intrat, desi Palnie, Iosif si alti martaIogi ca ei intrasera sa *** ca mai au sanse. :))) Pana duminica o sa mai scoata capul astia, mai arunca ciobanul vreo vrajeala cum ca vor primi 5 puncte dc bat pe Astra si astia vor crede si posta pe aici ca sunt campioni. :))) Dar de duminica seara nu-i mai vedem. (ce bine!)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Primul pas a fost facut. Nu l-am mai vazut pe randoom, nici pe jack, gametable si altii. S-au cam dezumflat de când justitia le-a spus ca sunt niste impostori, si pe plan sportiv CFR a preluat sefia clasamentului. Fiecare zi care trece, fc fcsb e mai aproape de tragicul sfarsit. Momentul disparitiei acestei *** va fi celebrat si cinstit de o tara intreaga !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Valeri! Nu putem schimba apucaturile murdare ale acestei *** numita caraghios FC FCSB, dar putem stopa raspandirea *** mesaj transmis de catre postacii ficisibi-isti. Tinem piept pana cand justitia isi va spune cuvantul definitiv, iar mizeria asta va fi falimentata si izgonita in lada de gunoi a fotbalului romanesc!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect poison , singurul user de pe site care e cu capul pe umeri. Un om onest, responsabil, inteligent si integru care stie ca mai presus de orice sta zicala: "fc fcsb nu e steaua. 5 septembrie desfiintare". Amin si Doamne Ajuta !
valahul de.ment troleaza pe site. fc fcsb nu e steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.