Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, furibund după umilința încasată de Petrolul: „Când aud lucrurile astea este deranjant! Dacă intram eu, vă garantez că Romanchuk nu înscria!”
0
Dinamo și FRF îl contrează pe Gigi Becali: „Anul ăsta toate competițiile își bat joc de FCSB!”
0
Entuziasm la cote înalte în Bănie, la 4-0 cu Petrolul: „Suntem și buni!”
0
Filipe Coelho, după a treia victorie în 4 meciuri la Craiova: „Asta am încercat să fac și cred că am reușit”
0
Știri din fotbal internațional
Reputatul ziarist de la Gazzetta dello Sport face radiografia lui Chivu la Inter: „Uitați-vă cum se face respectat în vestiar! Așa ceva se întâmplă doar dacă ești bun”
0
Fostul elev a dat de pământ cu Guardiola: „Un șarpe! Soția spunea că e pervers”
5
„Bine că a plecat trădătorul!” » Suporterii de toate vârstele ai lui Inter au fost cuceriți de Cristi Chivu
1
Newcastle forțează transferul imediat al noului star din Brazilia. Ce știe să facă
0
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Întâlnirile în afara legii ale premierului Bolojan din Palatul Victoria. ...
Libertatea
Bărbat acuzat de omor, după ce și-a lăsat iubita să moară de frig pe cel ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin minte cu nerușinare într-un interviu în presa străină și ...
Libertatea
Torje ar fi bun in partea drepta pentru marirea vitezei in benzi. De la mijloc in sus s-ar putea juca: Nistor-Busuladzic-Hanca , iar in atac Lazar-Rotariu-Torje
Dinamovisti, cat timp este Negoita patron ,nu o sa avem transfer de cel putin 100.000 de euro. Nu putem spera la transferuri mai mari de 5-10.000 de ce sa ne amagim .
Erezervata pentru FC STAR BUCURESTI . Lasa ba demagogia . Romania nu mai exista decit pe hirtie . Padurile sunt ale austriecilor . 40 din paminturile arabile nu mai aprtin romanilor . Petrolul la fel . Mai usor cu vrajeala ca nu tine .Pa.
cine are chef sa mai umileasca steaua..vine la Dinamo ;)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
TORJE ESTE UN FOST FOTBALIST ....!!!!!! UN MITEA II .....!!!!! CE *** SA FACI CU EL LA DINAMO ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
TORJE ESTE UN FOST FOTBALIST ....!!!!!!
Cine vine pe un corn si un pahar cu lapte la FC Dingo ?? Vor aduce toti refuzatii si toti distrusii.
http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/Torje+sanse+nule+sa+se+intoarca+la+Dinamo+Anuntul+facut+de+mijlocas
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.