Alte știri din fotbal
L-a văzut pe Mirel Rădoi în primele două zile la FCSB și este uluit » Detaliul care a atras atenția
5
Mihai Stoica reia pista ratată în iarnă: „E foarte, foarte bun”
1
FCSB a ales stadionul pe care vrea să joace barajul de Conference: „Jucătorilor nu le place”
20
Replică spumoasă în direct: „E ca și cum ai compara somonul norvegian cu carasul românesc!”
9
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde a luat nota 10 în L'Equipe » Lista actualizată
0
Thierry Henry, fascinat de puștiul-minune din seara de UCL: „Nici nu știu să îi pronunț numele, dar ce meci a făcut!”
0
Revoluție la Inter » Ce se pregătește la echipa lui Cristi Chivu
0
Cum s-a scos jucătorul lui Chelsea, după ce a împins peste panourile publicitare un copil de mingi în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume”, fiica fostului internațional din Premier League, s-a logodit la 20 de ani de la fotografia-eveniment
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Donald Trump și insula aflată în centrul noii ordini mondiale
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
EXCLUSIV LIBERTATEA Mama lui Ilie Bolojan, către fiul ei premier: „Ai ...
Libertatea
Am varsta direct proportionala cu cariciu adica 25. Daca nu crezi intreaba-ti mamica.
Cred ca n ai mai mult de 12, hai 13 ani. Maxim !
La Reghe nu merge cu jumatati de masura, de aia sunt si calm. Daca o sa traga tare si o sa-si doreasca sa joace, probabil ca o sa joace, dar daca o sa fie indolent in teren Reghe il schimba chiar si in primele 10 minute si il lasa pe banca 15 meciuri. Asa a facut cu Rapa.
n-are rost. tie nici daca iti desenez nu intelegi
Sa se pregateasca intens Adrian pentru un meci cu Sageata , si un cantoment drastic pentru derbiul cu FC Botosani in rest sa-i priveasca pe Iancu si Stanciu cum alearga.
Cu mentiunea ca Elton pititcul ala era senzational, tin minte cum le rupea coloanele la toti.
Eu nu inteleg pt ce l-a luat Steaua. In principiu Cristea n-are nicio sansa sa joace titular, iar daca o va face va fura postul unuia dintre Stanciu si Iancu, care mi se par de mult mai mare viitor.
au fost la un pas sa refaca cuplul bianca-cruduta care a fost la un pas sa saraceasca toata comunitatea din strehaia :))
Omule cred ca problema e mult mai complicata, cand juca la Dinamo niciodata nu l am simtit ca facand parte din echipa, e dificil ca si caracter cred, poate e si pin de el si ajunge sa fie respins de ceilalti. Doar valoarea individuala l a tinut in teren, pana lumea s a saturat de aerele lui si au incept injuraturile etc. Sper sa nu se inhaiteze cu nikolic, sa mai agate 1 2 si sa strice vestiarul. Iar ca joc, ma bufneste rasul la gandul ca am sa l vad pe print facand pressing sau bagand alunecari...
Tati, tati, ce înseamnă “Champions League”? - Nu știu fiule, noi ținem cu Dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.