Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
diferenta e in ...cracana biancai, fostule dinamovist=actual tradator=aplecat in strunga oilor !!!!!!!
Mai "printule" problema ta nu va fi ca te vor injura suporterii dinamovisti in meciurile directe, ci ca te vor injura suporterii stelisti de cate ori vai fi pe teren si it vei etala nesimtirea care te caracterizeaza. Nu conteaza la ce echipa joci, tu esti la fel de indolent peste tot. Daca si pe Rednic, cel care a avut incredere in tine si a incercat sa te scoata in lume, l-ai "ajutat" sa fie dat afara de belgieni, ce mare scofala crezi ca vei face tu la Steaua? Iti spun eu, asta e razbunarea lui Borcea pentru faptul ca Rusescu a ajuns la Steaua datorita faptului ca el i-a spus ciobanului-nas ca este fotbalist, nu gluma. Acum tot el te-a propus, sa se razbune pe nasicul.
A uitat sa spuna ca va sta in tribuna alaturi de ceilalti spectatori. Cristea nu prea va prinde echipa.
Încearcă să se pună bine cu fanii steliști, dar, lovind în echipa în care a cunoscut consacrarea, aceștia tot ca pe un trădător îl vor percepe. Un caracter adevărat ar fi mulțumit cluburilor pe unde a trecut și ar fi spus, profesionist, că acum este devotat clubului care l-a angajat și se va strădui s-o dovedească pe teren(având în vedere că Steaua i-a întins o mare mână de ajutor). Așa însă, prin astfel de declarații, nu câșigă decât fluierături de la ambele galerii. Îl vede cinevă pe Cristea trănspirând la Steaua?
Hai mai lasati-ne cu redartatul asta! Singurul lui talent neexploatat de altfel e ca tine bine de minge si atat! De transpirat nu l-am vazut niciodata iar Gigi ii da 10.000 luna! Are deja 30 ani nu are nici un fel de performanta, poate doar la Dragusanca!
Un jucator mediocru care a venit liber de contract,un mitea2 in urmatorii 2 ani.
l-au bagat in camasa de forta :)))))))))))))))))
Ma mir cum de n-au pus "senzational" in titlu!
Te injuram pe merit printule! Adio!
Nu poti avea pretentii la Cristea dar si gazetarii se intrec sa publice tot felul de fitile si "injectii"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.