Alte știri din fotbal
Arată cu degetul o vedetă a naționalei și spune unde a eșuat flagrant Mircea Lucescu: „Dacă era Pițurcă selecționer...”
0
Românii sunt cu ochii pe ei diseară! Doi fotbaliști din play-off-ul Superligii visează la Mondiale
0
A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”
0
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
4
Știri din fotbal internațional
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Gest fără precedent! Un milion de euro în vestiar și un apartament în Park Hill Residence pentru cel care va califica naționala
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
"Soţia domnului Capră a fost în vestiarul băieţilor, le-a transmis mesaje de la finanţator, că nu se va întîmpla nimic neplăcut.....” In articol nu se specifica cat a stat ”CAPRA” in vestiar ! Oricum interesanta optiune, poate era bine ca si jiji si meme sa le lase pe fiicele lor sa ii linisteasca pe baieti in vestiar !
Clarissimus, capra preia controlul! :)) Justiția preia țapul a posteriori! Ca de obicei! :))
Gata. Ne-am linistit. Totul e sub control. Sub controlul DIICOT!
...chill baieti....capra era oricum de decor...grosul banilor vine de la primarie
daca aia sunt afaceristi, noi suntem un sobor de preoti.)
clarissa, mmm, rebecca, mmmmmmm.. dar, totusi, capra ?..)
"...au existat două patroane de cluburi," & "Preşedintă timp de şapte ani ..." Pai mai etn0b0tanistil0r, patron si/sau presedinte, sunt 2 (doua) lucruri total diferite, 2 (doua) functii diferite. Oricum voua va mai trebuie alti 2014 ani pana cand o sa va pese de sport.
bravo! o afacere ca oricare alta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.