Alte știri din fotbal
Plecarea lui Louis Munteanu de la CFR Cluj a intrat în linie dreaptă! » Ardelenii plâng: „Suma e mai mică”
0
Vot live, în studio, pe propunerea lui Gino Iorgulescu » Cristi Săpunaru a fost tranșant
0
Prima forță din Superliga care se opune planului cu 12 echipe al lui Gino Iorgulescu: „N-am face față în Europa”
0
Gigi Becali, reacție vehementă, după ce a auzit planul lui Iorgulescu pentru Superligă » Vine cu o altă propunere
1
Știri din fotbal internațional
AEK Atena - Universitatea Craiova, pentru calificarea în primăvara Conference: mesaj de luptă din partea lui Baiaram
4
Napoli - AC Milan, prima semifinală a Supercupei Italiei » Echipele de start: Matteo Duțu este pe bancă
0
„Sunt șocată” » Iubita româncă a lui Juan Bauza, prinsă în haosul din America de Sud. S-au bătut cu bestialitate: „Sunt criminali!”
0
Îl vor pe Umit Akdag! Mercato de iarnă ar putea debuta cu un transfer spectaculos!
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
Motivele pentru care unor bărbați nu le crește barba. 5 factori care ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Un document oficial de la Moscova justifică o posibilă invazie a Rusiei în ...
Libertatea
Puscariasi , puscariasi, pentru noi puscaria este a 3-a facultate! Am scris zeci de carti , pe cand tu, urmasul lui borcea condamnatul , nu stii decat sa invarti butelia. negoistule! Cat despre Rednic, clar ramane la dinamo, in momentul de fata nu are nici un motiv sa se intoarce in belgia, ci din contra, vinde tot si se intoarce pe plaiurile stramosesti.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa zici mersi ca nu aveti ajutor de la arbitrii dar aveti ajutor de la echipele cu, care jucati. Mult mai bine sai ajutor de la 11 oameni decat de la 4 oameni incluzand aici si arbitrul de rezerva. Cu placere !
Au si intrat doi gigisti sa comenteze de Dinamo, in loc sa-si vada de curtea lor plina de puscariasi!
Dacă continuă cuplu neputință/strâmbu , mi.ma.mo sigur câștigă la anu' cupa marabella :D
Unde ar putea fi mai bine pt Rednic decit la Dinamu? Arbitrii borfasi ii ajuta substantial la fiecare meci. Cu jucatori de trei lulele, trei surcele, fara sa joace nimic, militienii sint candidati la titlul de campioana, in Liga Ororilor. Joaca-cu asentimentul borfasilor penali-un fotbal-rugby, la fel precum a jucat tot meciul, craiova cu timisorenii. Adversarii sint trintiti la fiecare faza, faultati sistematic, punindu-se o mare presiune asupra lor. Un fotbal murdar, cinic, care are rezultate, doar in Liga Ororilor. In meciuri internationale se vede cit de primitiv, rudimentar si lipsit de valoare este fotbalul Mafiot romanesc.Pt un fotbal curat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.