Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
0
Săptămână mare la Steaua: „Voi anunța metoda prin care eliminăm bariera promovării”
0
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul cu Galați. El are laringită”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Cristiano Ronaldo se implică! Nu-l vrea lângă Messi pe fostul coechipier de la Real și Manchester United
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
0
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Ai si tu dreptate. Pai atunci sa-l mai lase imperator pe diliu sa mai respire. Da ala ochii peste cap cand vede sute de like-uri pe aici. :))))))))
: ))))))))))))))))))))))))) HAHAHAHAHA, ce bine ma simt ! :)))))))))))))))))))
Respect
Iti dai seama ca face spume acum. El sta sa-si dea like de pe fiecare clona, tu dai la misto cate 40-50 din condei. :))) Pana maine isi mai face 50-60 de conturi, nu rezista asa, sa fie detronat de la likeuri.
:)))))) N-am folosit niciodata mysport. Nici nu stiu cum se foloseste. Am incercat doar o data sa caut un user, dar m-am lasat pagubas.
De ce-i spui Jim, spune-i domnule frumos Imperator, ca doar asta-i numele lui. :)
: ))))))))))) Pai da, el e distractia noastra! :))))))
E prost, sa nu se puna cu mine, vezi mai jos..:))
Cum sa moara ? Pe mine cine ma mai trimite la Boroi pt o masa calda ? Tie cine-ti mai spune ca ai venit cu caruta cu coviltir strident pictata ? In concluzie... NOI DE CINE MAI RADEM ?
functionea*za contul mysport :-)..al dvs ;-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.