Alte știri din fotbal
Revenire importantă la Universitatea Craiova » Se antrenează cu echipa și urmează să prindă lotul
0
Sfidător! Ce decizie a luat Mirel Rădoi în privința lui Vlad Chiricheș, după criticile lui Becali » Explicațiile antrenorului
1
Daniel Paraschiv, final de drum la Rapid?! „Atâtea goluri să dea până la final”
0
Dinamo, la înălțime! Moment special al „câinilor” la derby-ul cu Rapid, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Legenda Javier Zanetti îl aplaudă pe Chivu: „Top class! Este fratele Triplei, mă bucur pentru ce a reușit la Inter”
0
Dieta monstruoasă a lui Erling Haaland » Consumă 6000 de calorii pe zi: „Dacă vaca a mâncat aici, eu îi mănânc inima și ficatul”
0
Rețea de prostituție, destructurată la Milano » Mai mulți jucători din Serie A au achiziționat „pachete”: sechestru de 1,2 milioane de euro!
0
Surpriză de proporții în Europa: aproape de primul titlu după 40 de ani!
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Nava de transport iraniană capturată de SUA ar putea deveni un „premiu” de ...
Libertatea
Mai tare ca Putin. Dictatorul din Belarus, în vârstă de 71 de ani, ar avea ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Cine va guverna România: scenariile posibile după ce PSD i-a retras ...
Libertatea
meciu asta nam avut nici o sansa! pur si simplu neau depasit la toate capitolele, mingea era mereu la ei. asta este si rezultatul corect, bafta otelului si sper sa bata cat mai mult si de ce nu sa termine cel putin in primele 6, ca nu cred ca are "sanse" in fata "buCURestiului" financiar vorbind si mai ales la butoane.
Toata stima si respectul pentru domnul Pustai si pentru echipa Mediasului . Succes in continuare , meritati un loc cupa europeana . Forza Otelul !
am pierdut pentru ca esti tu prost...si pentru ca il bagi pe slabaciunea de silvasan...nush ce ai in mintea aia cand faci echipa cu ratatu ala care nu ii in stare sa faca o preluare
Toata stima Pustai,lupta cu Dinamo si recupereaza punctele pierdute astazi.Bafta.
...lasa Cristi ca si voi formati o echipa solida si voi sunteti acolo sus pe merit, prevad ca luati punct puncte in meciul cu Dinamo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.