Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Qaka a făcut vizita medicală și a semnat cu FCSB: "Sunt obosit, dar a meritat" » Clauză impresionantă pusă de Becali în contract

« Înapoi la articol

Comentarii (33) Adaugă comentariu

alexbibirica1  •  17 Mai 2018, 10:06

Welcome , Kamer Qaka !

idi53  •  17 Mai 2018, 09:03

urmatorul jucator ce va fi distrus de Becali!

Dumitru Ciobanu  •  17 Mai 2018, 08:33

Cine a facut transferul șeful fermei de ovine?deoarece Becali nu are nici o legătură cu aceasta echipă fără nume.Cît mai păcălerste acest individ trecut în facultate la Poarta Albă o tară intreagă,FRF și Liga dorm în papuci.

minell73  •  17 Mai 2018, 08:02

Nu se sesizeaza nineni impotriva acestui '' super'' jucator? La meciul jucat impotriva actualei echipe, s-a vazut din avion ca a facut tot ce i-a stat in putrri sa faca blat.

Eugen Qy  •  17 Mai 2018, 07:34

Parca vad ca ambele vor castiga in ultima etapa iar la comisii Fc fcsb-ul va fi depunctat cu un punct mai putin decat va fi CFR-ul si Iata din joben Campioana !!! Hahahahaha !!!

miloguuu  •  17 Mai 2018, 04:58

Postat de poison_2 pe 16 Mai 2018, 22:22

MiIoguIe, ce Champions League visezi? Acolo joacă doar campioana.. Și ce treaba are Steaua cu *** ăsta? Mai aberezi mult?

titlu nu este inca adjuedcat, luptam pana la capat! iar la anul o sa ii cante imnul champions league lui Qaka pe Bernabeu!

fangigi  •  17 Mai 2018, 01:36

Saracu asta nici nu stie ca de fapt a semnat cu ***!:)))

observator_federal  •  16 Mai 2018, 23:55

Postat de Sorin Dumitrescu pe 16 Mai 2018, 22:41

Și uite așa mă face mai tare sa cred , ca qaka ,a luat roșu intenționat ,doar sa câștige echipa ,la care o sa joace un viitor!

Ar putea fi propus pentru "fotbalistul lunii mai". Chiar gest rar de fair-play, pentru că dacă și-ar fi propus să marcheze autogol era viciere de rezultat... S-a confirmat, Fîcîsîbî vicecampioană incontestabilă (cu sau fără depunctare)!

Sorin Dumitrescu  •  16 Mai 2018, 22:41

Și uite așa mă face mai tare sa cred , ca qaka ,a luat roșu intenționat ,doar sa câștige echipa ,la care o sa joace un viitor!

Sorin Dumitrescu  •  16 Mai 2018, 22:40

Și uite așa mă face mai tare sa cred , ca qaka ,a luat roșu intenționat ,doar sa câștige echipa ,la care o sa joace un viitor!

«

1

2 3 4 »
«

»