Alte știri din fotbal
„Nu e nevoie de așa ceva la Rapid!” » Avertisment lansat de fostul UEFAntastic
0
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult
1
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
1
Știri din fotbal internațional
Senzațional! Răzvan Lucescu îl va înfrunta pe Ionuț Radu pentru un loc în optimile Europa League » Toate împerecherile
0
„Trebuie să ne îmbrăcăm gros!” » Prima reacție din tabăra lui Chivu, după tragerea la sorți din Liga Campionilor
0
Ce noroc pentru Cristi Chivu! Pe cine va înfrunta Inter în play-off-ul pentru optimile Ligii Campionilor » Toate împerecherile
9
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Petrolul in liga judeteana pana la moarte. Ati demonstrat aseara niste maimute nu au nicio sansa sa intelegea faptul ca fotbalul este un spectacol.
Tu ai dreptate, dar permite-mi sa fac niste mici completari: -Galamaz nu a primit un pumn, el filma o reclama la un nou aparat de ras -Tatarusanu era protagonistul unui film cu impuscaturi cand, o capsa pirotehnica a explodat in spatele lui. Totul a fost o regie...
gunoiul asta de rachita vorbeste dupa ce la meciul cu sibiul a facut pe toata lumea taran si ne-a injurat intruna tot ce imi doresc este ca rachita sa nu fie dat afara pina la meciul retur de la sibiu si apoi veti vedea ca ce a fost la ploiesti a fost o gluma daca scapa viu papagalul mare lucru.
Esti cel mai mare jeg din lume, ai adus numeroase acuze echipei care ti-a dat sa mananci, si acum instigi la violenta verbala care se transforma in violenta fizica. Ai premeditat totul si acum te disculpi cand lucrurile sunt atat de grave. Stiai RACHITA ce se-ntampla in galeria taranilor asa cum esti si tu, nu era prima data cand se intamplau lucruri grave dar ti-a fost frica sa vorbesti sa nu te ia in colimator galeria cerand demisia ta. Tu esti barbat numai in declaratii la adresa altora. Sa te gandesti de 2 ori in retur daca sa vi la Bucuresti !!!
Ce mizerie mare e in mass media: 1. Agresorul nu avea nici un BOX cum se speculeaza, daca era sa fie lovit cu un box ii spargea fata lui Galamaz care nu are nimic vizibil pe fata 2. S-a vazut foarte clar de pe orice colt al stadionului ca petarda a cazut la 2m de Tatarusanu, care apoi a fugit si apoi a explodat aia ... deci total diferit de ce umfla mass media ... in fine
Auzi ce zice retardatul asta de Rachita ""I-am rugat pe observator şi pe arbitru să-mi spună de ce este suspendat meciul dacă Jandarmeria ţinea situaţia sub control" pai esti un bolnav mintal sa crezi treaba asta ca jandarmeria controla situatia ..daca controla situatia din tribuna nu se mai arunca cu petarde bolnavule,si nu mai intra drogatul ala sa-l loveasca pe GALAMAZ.Se pare ca toti din zona aceea ganditi la fel.Ar trebui sa te suspende si pe tine pt.gandirea pe care o ai.
"Ura" (vezi ghilimelele) se arata pe teren doar prin joc. Le dai un 5-0 sec si te-ai racorit. Cine vorbeste de ura in sport nu are ce cauta pe stadion.
Vivi Rachita a intretinut la vedere aceasta atitudine de ostilitate dusa la extrem impotriva echipei lui Becali fiind unul din cei mai aprigi contestatari ai acestuia de pe pozitia de "simbol" al Stelei(de unde pana unde ?)...Un fel de ultras fara creier de la Peluza Sud imbracat in trening de antrenor...Daca ai un asemenea conducator tehnic care incita la atitudine impotriva Stelei normal ca la un moment dat se va intampla asa o nemernicie...Sa ne uitam si la responsabilii morali nu numai la neicanimeni ala care a dat cu pumnul.
felicitari! sunt putini oameni care traisc in suflet cu aceasta echipa dar deschid ochii cand este ceva de vazut.
URA ???FOTBALUL ESTE UN SPORT MAI RETARDULE...MERGI DE PLACERE SA VEZI UN MECI DE FOTBAL...CEL PUTIN ASA FAC OAMENII NORMALI DAR SE PARE CA TU NU ESTI INTREG LA CAP
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.