Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
E doar purtatorul de cuvant al marilor fotbalisti care au jucat la Steaua.
de nicaieri nu reiese ca vivi rachita se pretinde mare glorie a stelei.asa ca lasa-l in pace!
Nu am nicio treaba cu Rachita, mi se pare ciudat ca se considera mare glorie ( a fost un fotbalist bunicel si atat), dar atata timp cat HAGI si IORDANESCU au zis ca e normal sa ceri bilete, si li s-au si dat, nu exista discutie pe aceasta tema. Despre razboiul lui cu MM nu zic nimic, e problema lor, ca doar sunt oameni mari, nu bag mana in foc pt. nimeni!
RACHITELE de ce nu-l provoci pe MM sau NN sau cum vrei tu sa-i spui, intr-o emisiune in direct, ca sa vada lumea toata ca tu ai licenta PRO de la scoala Domnului Profesor Emerit Mircea Radulescu, cea mai cea dintre scolile de antrenori ?
nu sunt neaparat fan mm stoica, dar rachita e chiar penibil.
Rachita are dreptate ))) NN este doar un LINGAU si un MANCATOR de .....K.
Fanii lu MM sunt prezenți ? :)
NN nu este o porecla!!!! Este numele lui adevarat!
rachita inca ma sufera pt episodul din 2004 august,cand a fost dat afara de gigi :) ...sa nu uite ca gigi i-a dat toti banii pana la finalul contractului ...
bien VIVI!! zii tu mamica....MISTER si asta... Talnar si Rada sunt cu 2 clase peste asta. e o chestie sa fii mai bomba ca bomba sexi. VIVI ia madularu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.