Alte știri din fotbal
Kevin Ciubotaru, la un pas de Dinamo: „A fost la Săftica”
0
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
1
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
2
Transferul campioanei FCSB, analizat de Eugen Trică la GSP Live Special: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
3
Știri din fotbal internațional
După victoria cu Inter, antrenorul lui Liverpool i-a transmis un mesaj clar lui Mohamed Salah
0
Basarab Panduru, exploziv după eșecul lui Inter: „Nu știu ce a vrut de la meciul ăsta”
0
Arne Slot, declarație incredibilă după duelul cu Cristi Chivu: „Dacă acela a fost penalty...”
0
Fabio Capello a răbufnit în direct, după meciul lui Inter cu Liverpool: „E scandalos, o rușine”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Circ în Parlament. George Simion: „Diana Buzoianu are 32 de ani, îşi bate ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Mai oameni buni, ma scuzati ca intervin, dar am citit postarile de pana acum si vad ca nimeni nu a pomenit de infractiunea savarsita de MM , atunci cand o tara intreaga a vazut cum l-a palmuit pe sarmanul suporter patimas stelist, pentru astfel de fapte alti oameni (din alte tari) au suportat pedepse aspre, ori acest NN, cum e botezat recent trebuie bagat dupa gratii, nu mai zic de atatea istericale, bufonerii si insulte la adresa adevaratilor oameni de fotbal. Steaua are de pierdut cu asa un om fara coloana vertebrala, sa fi fost in locul lui Nea Gigi nu-l reprimeam, chiar daca-mi facea pantofii.
Rachita asta degeaba are o varsta, ca nu-l ajuta mintea. Daca a jucat in trecut la Steaua nu inseamna ca e stelist, s-a vazut de la meciul Petrolul-Steaua din 2011 ca are ura pe Steaua
Cum ajung oamenii sa se scuipe pe canale publice. Cum ajung oamenii sa sa scuipe si in privat... oamenii nu ar trebui sa se scuipe. Oamenii ar trebui sa se iubeasca.
Ce sa spun despre Rachita...nimic ! Dar cine-i oare Rachita !? Daca nu exista, de ce sa vorbesc depre ceva inexistent !
TV Guide!!!, Premier League, Bundesliga,Serie A, La Liga, Eredivisie, Champions League, Europa League check at sportsliveinternational com
Iata inca o veste buna ! NN este pentru el cel mai bun identificator posibil ! Si asta o spun chiar eu care sunt galatean, si nu numai eu, ci foarte multi galateni ! Bine ar fi ca acest NN sa nu mai calce prin Galati ! Si astfel cerul ar fi ... MULT MAI SENIN !!!
suna mai clasic asa:)) Comentariul tău...
Poti sa spui orice despre mm sau nn,ca tu tot o rachita ramai ,uite ca Steaua a batut acum si iti sta NN IN GAT!!!
Esti oaie, cetatean care, maine, dupa meci se intoarce la munca de porumbar, de te bagi in seama cu mine?
eu credeam ca NN vine de la NEICA NIMENI !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.