Alte știri din fotbal
Filipe Coelho, veste de maxim interes înaintea derby-ului cu Dinamo
1
FRF a lansat platforma prin care cluburile își pot scoate jucătorii la împrumut
0
UTA - Oțelul deschide etapa 2 a Superligii » Echipele de start
0
A impresionat de la primele meciuri la U Cluj și spune care e propria „plăcere nevinovată”: „Rutina mea zilnică”
0
Știri din fotbal internațional
Scandal uriaș la meciul lui Dinamo Kiev din Liga Campionilor! Drapelul Rusiei a apărut în tribune, iar forțele de ordine au intervenit cu gaze lacrimogene
0
Nu l-au menajat pe Daniel Bîrligea: „Nu ai voie să faci așa ceva! Trebuie să fii inteligent”
0
Refuzată de Guardiola și Ancelotti, Federația Italiană a ofertat un alt nume uriaș: mare favorit să devină selecționer
0
Alertă în Bănie! Ce încearcă fanii lui Levski, interziși de UEFA, pentru returul de la Craiova
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
10
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Imagini din altă lume » Locul complet izolat care naște mari campioni pentru România: o singură cale de acces!
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
Imagini din altă lume » Locul complet izolat care naște mari campioni ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
intradevar dupa ,eciul mancewster - real madrid cistigat de real cu 2-1 MM la criticat foarte tare pe sir alex si tipa ,era furios inpreuna cu moderatorul si ilie dumitrescu , am crezut ca fac comentariul altui meci dar stupoare erau iritati si comentau deciziile lui sir alex , singurul echilibrat a fost balint ,opridui deciteva ori incercind sa linisteasca pe cei 3 ,mai ales PE MM zis NN , astia doi MM NN si ILIE au luati rau pe aratura ,cine a vazutemisiunea imedia5 dupa meci stie ce vorbesc ,nu sint rautacios spun ce am vazut adevarat si ce am perceput
In ce calitate vorbeste Rachita de Steaua ? El a spus ca este Petrolist si a jucat la Steaua , doar pentru ca este profesionist .
Cine e Rachita asta? Steaua a avut zeci de fundasi de nivelul lui poate sute.Din punctul meu de vedere daca MM este NN atunci este o disputa intre un NN si un alt NN.
Sunt stelist de cand ma stiu dar NiNi chiar n-are nici un rol la echipa, papa toti banii lui Jiji si nu face absolut nimic, vede toata lumea si mai primeste si salar, un papagal!
Bravo, Rachita, i-a dat la temelie lui mm. :)))))
Rachita nu este ala care la meciul Petrolul - Steaua , se ruga de arbitru sa nu opreasca meciul si spunea ca este injusta decizia ? Milogul ..
Bravo Rachita ! Esti printre putinii care au spus direct ce cred despre acest limbric. Am ajuns sa nu mai urmaresc emisiunile de la digi cand este invitata coana mitza biciclista.
Vivi Rachita se baga singur in seama pentru ca altfel nimeni nu il baga :) ce om ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.