Alte știri din fotbal
Liga 2, etapa #16 » Start în primele două meciuri ale zilei: s-a marcat deja de trei ori
7
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cote
0
Metaloglobus - Farul, al doilea meci al zilei din Superliga » Cum arată echipele probabile + cotele partidei
0
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig! » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
Ce a fost asta? Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial 2026, ARANJATĂ?! » Detaliul incredibil observat abia acum pe înregistrări
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deja Radoi o da in penibil..Tamas e betiv, Iancu e imatur, Amorim vrea bani, Alibec la fel. Pai bine ma Mirele, care este "prototipul" jucatorului ideal pentru Steaua? Ala care vine sa joace aproape moca (Daca se poate, sa aduca si bani de acasa pentru "sfantul" gheorghe), care nu comenteaza si care evident, vine liber de contract. Pai cu asa mentalitate, o sa-i dai "clasa" lui Ilie Stan la rezultate.
ratzoi - final garantat! e bine!
pai da mah,dar astia nu pleaca de la astra la barcelona. ci de la astra la Steaua. la astra aveau zece mii si astia voir 20 de mii la Steaua. wtf,Steaua nu-i de 2 ori mai bogata decat astra.
Mi se pare mie sau Radoi e ipocrit. Si el tot "aspectul financiar" l-a puspe primul plan cand a shimbat ultimele echipe.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Radoi a fost un super jucator la steaua pana sa plece ..si-a facut treaba bine .asa ca gusteri astia doi sa lupte ....
radoi a plecat de la 300.000 la 2 milioane ,cei doi jucatori de la astra,ar primi probabil aproximativ acelasi salar ca la astra ,10.000 euro/luna maxim 15.000euro ,si se pare ca vor bani mai multi, sa nu mai spun ca la steaua ai sansa sa prinzi apoi un contract in golf ,pe bani multi,la fel ca radoi in urma cu 5 ani ...
Oare la tine , Radoi, cand ai plecat in Arabia Saudita, nu a fost vorba de bani ?! Este usor sa faci pe moralistul , cand te-ai vazut cu sacii in caruta.
Mirele....jucatori ca tine, Pancu, Fl Petre nu se mai nasc....!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.